Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vélemenyetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek erről?

Figyelt kérdés

Egy barátság extrakkal kapcsolat mennyire elítelendő? Van egy fiú akivel mindketten szinglik vagyunk viszont most párkapcsolatra egyikőnk sem vágyik de a szexualitást mindketten igényeljük. Kicsit tartok tőle hogy a srác emiatt könnyűvérűnek fog tartani és olyannak aki bárkivel lefekszik (hozzáteszem hogy ez egyáltalán nincs így!!!). A másik félelmem meg az hogy belé fogok szeretni a rendszeres szex miatt és ha lesz valakije tönkremegy a barátság :/

Ti mit javasoltok saját tapasztalat alapján?



2021. jún. 21. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

amikor belészeretsz mondd el neki és ne hagyd hogy mással összejöjjön


amúgy ha egyikőtök se akar kapcsolatot, akkor nem jön össze mással se


nyitott kapukat döngetsz


30 F

2021. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
🖕🖕🖕
2021. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem semmi elítélendő nincs ebben, de azért nem verném nagy dobra, mert a többiek elítélik azért, mert azt hiszik, hogy a többiek elítélik, közben meg sárgák az irigységtől.


Persze benne van a veszély, hogy tönkremegy a barátság, de ezt neked kell érezni, és esetleg mégsem belemenni.


Én ezeket betartva voltam ilyenben, és azóta is néha beszélünk a sráccal, és nincs semmi negatív, csak aztán barátnője lett és így abbamaradt.

2021. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Kezdjük ott hogy kettőtökön kívül SENKINEK sem lesz köze hozzá, ha a barátságon kívül mást is csináltok egymással az ágyban (vagy máshol), úgyhogy elítélni sem tudja senki.

Ha a srác kíván akkor nem fogja zavarni - hiszen erre vágyik nem? Az ő döntése hogy belemegy-e vagy sem. Gondolom ismer már annyira, megbízik benned annyira hogy tudja nem 20 pasival vagy egy héten.

Hát ja, benne van sokszor a pakliban, hogy az egyik fél túlgondolja kicsit a dolgot. Ilyenkor két dolog történhet. Az egyik hogy mindkét fél egyformán érez és kölcsönösen "szerelmesednek" egymásba = happy end. Csak az egyik fél kezd el érezni sokkal jobban mint a másik = szívás, a story lezárása.

2021. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Hány évesek vagytok?
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
csináltam évekig, jó dolog L
2021. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb,nincs kötöttség.
2021. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg max összejöttök! Én is sokáig tartottam a komoly kapcsolatoktól de már rájöttem hogy bolondság volt.
2021. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ilyen kapcsolatban vagyok, egyszerre több emberrel is. Jól működik minden :)
2021. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell tulagyalni-filózni az egészet.

Élvezd az életben, ami szembejön.

Nincs olyan ember, aki valamilyen kapcsolat miatt ezt azt ne bánt volna meg, vagy ne fájt volna.

Viszont 10-en év múlva kottára emlékezni fogsz, mi az, amit kár volt kihagyni.

2021. jún. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!