Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretővel szexelni, és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szexelni, és még otthon is teljesíteni?

Figyelt kérdés
Akinek szeretője van, és még a kapcsolatában is szexel, hogyan bírja ezt teljesíteni? A lelki dolgokat tegyük most félre, hogy milyen ember aki szeretőt tart. Csak a szexuális része érdekel ennek.

tegnap 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ő az a kandúr aki állandóan qr 😁
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor két eset van:

a) Az illető egy szexgép és magas a libidója, nem okoz neki problémát itt is, meg ott is helyt állni.

b) Azért van szeretője mert otthon eleve nincs szex.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Én pont ezért járok félre, mert kevés az otthoni szex
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez a dolog érdekes kérdés. Ha szereted a megcsaltad vagy a szerető ébreszt rá akkor megy mindenhol.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legritkabb, hogy gyakori otthoni szex mellett is kalandot keres a nő vagy a férfi. Leginkább alig vagy egyáltalán nincs otthon szex, így fel sem merül, hogy odahaza túlságosan nehéz lenne helytàllni.

N

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sima ügy. Fiatal voltam, gond nélkül dugtam a csajomat a szeretőmet és a csajomat ugyanaznap, de előfordult, hogy még egy harmadik becsúszott.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én voltam egy ideig ilyen helyzetben (az akkori szeretőm szerencsére mostmár a párom)."


Megvan a véleményem a párodról. Kéne a fenének egy magadfajta. Sosem tudnék megbízni benned. Bár megtalálta a zsák a foltják, mert ő is egy kétes erkölcsű lény, ha tudott az akkori párodról

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!