Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretővel szexelni, és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szexelni, és még otthon is teljesíteni?

Figyelt kérdés
Akinek szeretője van, és még a kapcsolatában is szexel, hogyan bírja ezt teljesíteni? A lelki dolgokat tegyük most félre, hogy milyen ember aki szeretőt tart. Csak a szexuális része érdekel ennek.

tegnap 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt olyan, hogy lerendeztem a szeretőm. Hazafelé belefutottam egy kalandba, olyan gyorsan történt, hogy el se hittem. Utána jött az akkori barátnőm. Szerintem sok azért ez.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Bocs dràgám "hosszú" napom volt pihenjünk. Problem solved 😃
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam egy ideig ilyen helyzetben (az akkori szeretőm szerencsére mostmár a párom).

Kemény időszak volt, az (akkor még) szeretőmmel imádtam a szexet, nem tudtunk betelni egymással (azóta is hasonlóan van, mostmár párként). Nyilván az akkori párommal is kellett valamennyit szexelnem,hogy ne legyek gyanús, amihez nyilván nem sokszor volt kedvem. Amúgy becsuktam a szemem közben és azt képzeltem hogy a szeretőmmel vagyok, így könnyebb volt lerendezni a kötelezőt.

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%
Kevesebbszer van szex. Az óriás kihagyások közt bunkóbb, üvöltő, harcias az élet is fáj amikor melletted van. Nem jó
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jól elvagyok a férjemmel és a szeretőimmel. Gyakori, hogy egy napon két különböző farok van, de volt már három is...
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
#5 de neked csak feküdni kell a hátadon
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Amatőrökkel nem beszélgetek. :)
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Na 7# mit tudsz? Mi a titok?
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Épp most mondtam:)
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 ő professzionális.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!