Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz csajok hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz csajok hányadik randin vallanak színt?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán el se mondják hogy nem voltak még férfival, és mikor már meleg a helyzet akkor hirtelen szakítanak?


Felnőtt kategóriában a kérdés, kérem ezt figyelembevenni.



ma 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi az "színt vallani"


Miért mi ez, bűn vagy mi?


Akkor mondják el mikor jól esik vagy kialakul a bizalom.

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene figyelembe venni a felnőtt kategóriában?

Én 19 évesen jöttem össze az első pasival életemben, és a nem túl sokadik randin mondtam el, hogy sosem voltam senkivel

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy kb mielőtt dugtam be mondta hogy amúgy ő szűz. Nem jól jött ki ez így mert én amúgy laza kapcsolatot akartam és ha ezt előre tudom nem kezdek bele vagy csak nyíltan hogy ő eltudja dönteni hogy így is el akarja e veszteni velem. Abba a helyzetbe megtörtént. De jobb lett volna ha ezt előre megbeszéljük. Mindkettőnknek
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lány csinálja azt, amit a #3-as írt: már csak közvetlenül a szex előtt meri bevallani, hogy szűz.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 felett már sosem mondanám el
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3-4-ediken momdom el
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Sok harmadik-negyedik randid volt már? Ha igen, meddig akarod húzni?
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!