Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-35 év közöttiek! Hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 év közöttiek! Hányadik randin esedékes a szex?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy megvan nagyon a kémia, minden szuper, jól telik az első randi, de ott még semleges volt a helyszín (mondjuk étterem, mozi, buli, stb)


Második randit már lehet valakihez szervezni otthonra? Ott már esedékes a szex, vagy még korai?

Hányadik alkalommal szokott ez megtörténni nálatok?


tegnap 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én szeretem először megismerni azt akivel lefekszem, szóvál nem egy-két hét lesz. (Hetente randival számoltam)
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Húszas éveim elején a sokadik, most már az elsőn vagy a másodikon... 30/F
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Tekintve hogy a férfiakon nagyon sokszor azt érzem, hogy nem tudják mit akarnak, teljesen céltalanul csajoznak ide, oda, azt se lehet tudni, egyszerre 3 emberrel tolják-e, még ha a szavaikkal azt is mondják, hogy valami komolyat szeretnének, nem biztos hogy valaha beletennék az energiát, csak jár a szájuk... A tetteiket meg kell várni, nem akarok a második randira rögtön otthoni pizsipartit... Elöször ismerjük meg egymást, és hogy van e kedve napokon át ismerkedni, vagy öt perc alatt unja meg a partnerét, ha nem csöppen rögtön szexbe...
ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk a 3. volt
ma 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!