Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 18-20 év közöttiek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 év közöttiek hány százaléka lehet szűz?

Figyelt kérdés

19 éves végzôs gimnazista vagyok, és ha jól sejtem, a több mint 30 fôs osztályban max hárman-négyen vagyunk még szûzek. És nem ilyen lepukkant suliba járok, hanem egy normális, erôs gimnáziumba, ahova jól tanuló, normális életet élô diákok járnak. Azt sejtettem, hogy az emberek nagy része 16-17 évesen elveszti, mert akkor egészséges és normális, de azért pár éve még úgy gondoltam, hogy azért van valamenny kevésbé szerencsés fiatal, akik 18 felett még szûzek. Ehhez képest csak elvétve ismerek ilyet. Szóval tudtam hogy szar a helyzet, de hogy ennyire vészes, az csak nem rég kezdett tudatosulni bennem.

Ti mit tapasztaltok?



2016. dec. 8. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a 18 évesek 40%lehet szűz.


20 évesen már csak 20%.


22 évesen pedig 5% és nagyon nagyrészt férfiak.


Nem olyan elterjedt még, vidéken sok szűz lány van ebben a korban.

2016. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Totál egyetértek veled és én nem szégyenlem bevallani, hogy még szűz vagyok (mondjuk itt névtelenül xD)

Amúgy egy teljesen normális srác vagyok és még jól is nézek ki és ezt még csak nem is én mondom egyedül hanem a kortársaim. Nyilván jó lenne már odáig jutnom de én az a konzervatívabb fajta srác vagyok aki azért megválogatja, hogy kivel mikor stb

20F

2016. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több, mint gondolnánk, ugyanis ezt sokan cikinek tartják és ezért nem vallják be, vagy mást mondanak.

Én kb. 50%-ra tenném.

2016. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok 18 évesen bármennyire is ciki.

18/L

2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3-as válaszolónak

igen ez így van... én sem merem sokszor elmondani még a legjobb barátaim közt is van aki úgy tudja, hogy csomó nőm volt már de soha nem tudom elmondani, hogy nem úgy van... igen... ez ciki a mai világban

20F

2016. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

4-esnek

18 évesen inkább büszke legyél arra, hogy még szűz vagy ;)

20F

2016. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lányoknál szerintem kétharmad már nem szűz.20/L
2016. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a férfiakat és a nőket külön kéne szedni.


A férfiak idősebb korban is jó eséllyel élnek szűz életet, vagy ha el is vesztették (pl. prosti által), viszonylag ritkán van lehetőségük szexre... Szerintem 25-éves korig kb. ez részben jellemző. A döntő többség azért már többször dugott ebben a korosztályban.


A nők már más tészta, ott már 15-16 évesen pasiznak, kapcsolatról kapcsolatra járnak és/vagy szórakoznak is közötte/mellette. Szerintem 20 nőből talán 5 szűz még 18 éves korára és ebből csak 1 szűz marad 20 éves korában is.

2016. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

8-asnak

Teljesen jól látod.... magam sem írhattam volna le ennél jobban!!!

Ment a zöld hüvelyk :D

2016. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem tartom cikinek, ha valaki szûz ennyi idôsen, de hogy ôszinte legyek, engem frusztrál már a szüzességem. Amikor azt írtam, hogy 16-17 évesen egészséges és normális, azt fizikailag/testileg értettem, akkorra érik meg rá az ember testileg. Én most vagyok 19 és fél éves, és kb 1 éve éreztem azt lelkileg, hogy érett vagyok a szexhez. Persze ez azóta sem történt meg, ami miatt eléggé frusztrált vagyok, és ez természetesen nem csak a szexhiány miatt van, hanem a szerelem hiánya miatt. Sôt fôleg a szerelem hiánya miatt. Ha lenne egy olyan barátnôm, akibe szerelmes vagyok, akkor várni is tudnék rá, ameddig kellene.
2016. dec. 8. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!