Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára valamilyen ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára valamilyen ok miatt a férfi réteg kb. hány százaléka lehet akik nem vonzóak?

Figyelt kérdés

Tehát vagy olyan csúnyák, alacsonyak vagy olyan nőiesek vagy gyerekesek vagy anyuka pici fia kategóra vagy egyéb olyan ok ami miatt nem vonzóak a nők számára.

Nagy részük,százalékuk vagy kevés ilyen férfi van.


2016. ápr. 16. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

50-50%


Egyébként értelmetlen kérdés, mert honnan tudjuk, hogy esetleg a Föld másik részén lévő pontjában mi a helyzet?

2016. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk
2016. ápr. 16. 12:35
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
80 kb.
2016. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Figy, még ha nálunk is akarod venni ezt a helyzetet, honnan tudod, hogy az ország egyik csücskében lévő faluban mi a helyzet?


Akkor is 50-50%. És még így is értelmetlen a kérdés.


Egyébként meg a szépség relatív még mindig!!

2016. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem relatív,ha arról beszélünk hogy a nőknek mennyi férfi jön be. Kérdezd csak meg őket,ha végigmennek az utcán hány férfi az,amennyi bejön nekik általában...

1-2%,tehát 100-ból 1 max. 2 ember.

Durva becsléssel,és volt erre egy felmérés is pár éve,utcáról véletlenszerűen behívtak nőket,majd mutattak nekik képeket különböző férfi arcokról, hogy melyik tetszik nekik.A nők szerint 80%-uk átlagon aluli volt,15% átlagos, és a felső 5% volt átlagon felüli.

Nos ez szerintem mindent megmagyaráz.

24/F

2016. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért érdemes lenne szétszálazni, hogy valaki kit tart ránézésre "átlagosnak", vagy "átlagon alulinak", és kit tart vonzónak.A külsőn kívül az "anyuci pici fia" például. Lehet egy férfi nagyon jó megjelenésű, de ha infantilis, egy elkényeztetett, önző kisfiú, akkor számomra felejtős. Meg lehet olyan is, hogy áldott jó ember, de valamiért taszít a külseje.

Néha szoktam olyat játszani, hogy nézegetem a mozgólépcsőn a szembejövőket, hogy hány tetszik nekem, de ha azt mondom, hogy 50% bejön, ez nem jelent semmit, mert lehet, hogy ha megszólal, már vége is a vonzalomnak. A férjem, akivel az életem nagyobbik felét leéltem, egy teljesen átlagos megjelenésű férfi, de ritka jó ember.

2016. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
85% kb.
2016. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Titusztitusz ***** válasza:
91%
Én az ilyen figurák arányát kb.90-95%-ra becsülném megfigyeléseim szerint...
2016. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6. Erről beszélek. 50 % elég durva arány. Valóban nagyon sok férfi szinglin fogja leélni életét
2016. ápr. 16. 13:09
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, az 50% az az én 50%-om. A Gizinek, meg a Zsuzsinak a másik 50% jön be.

Egyedül én nem fogom megoldani a férfiak pártalálási nehézségeit, én csak egy férfit tudok boldoggá (rosszabb esetben boldogtalanná) tenni. De a nagy számok törvénye alapján pont annyi férfi él párkapcsolatban, ahány nő.

2016. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!