Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára valamilyen ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára valamilyen ok miatt a férfi réteg kb. hány százaléka lehet akik nem vonzóak?

Figyelt kérdés

Tehát vagy olyan csúnyák, alacsonyak vagy olyan nőiesek vagy gyerekesek vagy anyuka pici fia kategóra vagy egyéb olyan ok ami miatt nem vonzóak a nők számára.

Nagy részük,százalékuk vagy kevés ilyen férfi van.


2016. ápr. 16. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem mindenkinek kell tetszeni. Elég annak az egynek, aki neked is bejön. ;)

A pasik azért élik szingliként az életük, mert nekik is csak a nők 10%-a tetszik, de elég egyforma az ízlésük: mindenkinek a szőke, vékony, babaarcú csajok kellenek.


A nők ízlése elég nagy szórást mutat.


Ha egy nő szép, minden pasinak bejön. De egy pasinál ez pont azért kisebb arány, mert minden nőnek más tetszik.


A gond ott van, ha mindenkinek akarnak tetszeni. Nem egy nő kell. Hanem az összes, egy-egy menetre.

2016. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez a nap legostobább kérdése. Elég mondani egy jó magas %-ot, a kérdező máris jól fogja érezni magát.. :)
2016. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

nekem ránézésre a pasik 70%a nem jön be. de ez sokat tud változni, ha megismerem az illetőt. több olyan barátom volt, akit amíg rendesen meg nem ismertem, nem gondoltam volna, hogy lesz belőle valami :D


de ez az egész evolúciósan benne van mindenkiben...ugye a nőknek nem jön be mindenki kb, mint a férfiaknak, akiknek az evolúciós cél szétszórni a magokat :D

2016. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Húha. Számomra kb a férfiak 99%-a nem jön be. Vagy külsőre...vagy belsőre (leginkább ez), vagy sehogysem. De én nem is érem be, csak a legjobbal! És ezt nem a külsőre értem...
2016. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív, mindenkinek másak az igényei. Valakinek bejönnek az alacsony gyerekesebb fiúk, van olyan hogy én azt mondom valakire hogy helyes, másnak pedig csúnya. Tehát ezt nem lehet megállapítani. Azt hogyha valaki igénytelen, azt már nyilván meg lehet elég hamar, de abból nincs olyan sok .
2016. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!