Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 heti chat után egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 heti chat után egy férfi miért vallja be hogy családos?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert őszinte. Ez is probléma?
2016. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert magabiztos és úgy gondolta, 2 hét elég neki, h megszédítsen és akkor már mindent elnézel neki.


Rögtön nem merte bevallani a féregje, mert félt, h elhajtod egyből.

2016. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
2-es megmondta én egyből bevallom, így a levelezések és chatek 90%-e egyből abba is marad :-)
2016. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én is családos vagyok. Ezt elején mondtam neki. Nem értem az okát, hogy miért mondta el. Nem ítelkezek senki felett mert oka is lehet családos embernek, hogy másokkal írogat. ( Ezt saját példámból írom)
2016. ápr. 15. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Akkor te még jól jártál, az egyik 3 hét együttlét után vallotta be. Máig se értem, mert naponta taliztunk, éa heti 2-3x nálam is aludt... hogy nem hiányzott otthon?
2016. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
nem tudta az idiótája, h ezt a 4. hét után illik közölni? :D
2016. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Csak én nem vágom, hogy két házas ember miért nem chatelhet? Nem mondta a kérdezõ, hogy bármiféle szexuális vagy érzelmi töltete lenne a dolognak. Nekem is van kapcsolatom mégis csomó férfival chatelek, akikrõl a párom tud, nincsenek titkaim.
2016. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki max. szerető kell, de előre nem szól, mert ez sok nőt elriaszt. Így viszont úgy gondolta, hogy két hét alatt hátha eléggé magába bolondított online ahhoz, hogy így is szétttedd neki a lábad, de már ne legyenek elvárásaid utána.
2016. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Ez a társkereső topik. Nem az Emberek-ben lett megkérdezve.
2016. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!