Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak neki, hogy válaszoljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, hogy válaszoljon?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy férfi,és alkalmanként írunk egymásnak facebook-on.

Tudom,hogy én is tetszem neki valamennyire.

Az zavar,hogy ha olyan kedve van,nem ír vissza,és olykor eltűnik napokra.

Ilyenkor írok,ő meg elolvassa,de nem válaszol.

Felnőtt emberek vagyunk,ezért nem akarok neki mindig írogatni,csak olyan jó lenne vele beszélgetni.

Mégis mit írhatnék neki,hogy válaszoljon?



2015. dec. 26. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha elolvassa, de nem ír vissza, annak több oka lehet. Lehet, hogy épp dolga van, csak felnézett és kíváncsi volt arra, amit írtál, de lehet az is, hogy nem érdekled. Írj valami olyat, amire nem lehet nem válaszolni. Valami őszintét. Mondjuk írd meg neki, hogy tetszik neked, vagy ilyesmi. :) Aztán előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy érdekled-e vagy sem.
2015. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit tudsz róla? Ez azt is jelentheti h hagyd a francba!
2015. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem ír vissza akkor nem vagy neki elég fontos...

nekem is voltak ilyen emberek az életemben, és volt aki meg is indokolta: szerinte nem írtam semmi érdekeset és lusta volt rá reagálni.

érdekes módon akiknek tényleg fontos vagyok és szeretnek akkor is visszaírnak ha a világ legunalmasabb dolgát írom meg nekik.

tehát ja...:)

2015. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!