Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza a nők társkeresőn? Miért csak maximum azt írják hogy "bocsi de nem egymást keressük"?

Figyelt kérdés
sok éve társkeresőzők és egyetlen nővel tudtam beszélgetni csak és randizni is, de nem érezte a kémiát a randin. Élőben is próbálkoztam, csak néztek, összenéztek, mosolyogtak, vagy kulturáltan vagy durván elutasítottak. Nem a jó nőket keresem meg a 120 kg feletti nagyon kövér nőknél is próbálkoztam. Mit tudok csinálni? Hogyan lesz párom, már gyereket szeretnék 30 éves szűz férfi vagyok
2015. dec. 15. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem úgy nézel ki, mint amit Hamupipőke álmaikban megálmodtak. S ekkor kiesel a képből, nézhetsz ki akárhogy.
2015. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj rám, de őszinte leszek. Ha 30 évesen szűz vagy, évek alatt egyetlen randit tudtál csak összekaparni, az már nem a nők hibája. Pszichológusnál jártál már? Rá kéne jönnöd, hol vannak a gyenge pontjaid, de ezt 5 sorból nem lehet megmondani. Dolgozz magadon, mert valami nagyon nem stimmel! N31
2015. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
#2 randi 2 emberen múlik! Ha esélyt se adnak neki, akkor kivel randizzon, te megmondóember?
2015. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Legyünk reálisak: hetente írjon 2 embernek vagy szólítson meg 2-t. Aki társat keres, annál ez a minimum, és mivel azt írja nem válogat, hát 2-t tuti talál. Kezdje mondjuk későn 20 éves korában. 10 év heti 2 ember, számold ki: 52x10x2= 1040 próbálkozás. Legyenek rossz napjai, legyenek rossz hetei, és próbálkozzon csak a felénél: 500 nőből 1 ment el vele randizni és annak se kellett.


Biztos mindent rá lehet fogni a nőkre? Én nem hiszem.

2015. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
társkeresőn egy 120 kg feletti kövér nő is kap naponta 20 privátot, persze, hogy válogat.
2015. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Még ne akarj gyereket, előbb nőjj fel.

Talán nem kell pszichológus, de azért az igaz, hogy benned van a hiba. Pontról pontra vedd végig, hogy mi az ami nem megy és javíts rajta. Legtöbbször akkor van ilyen, ha nincs önbizalom. Ez tuti hiányzik, pedig a nők sem különbek nálad, csak megtehetik, hogy válogassanak. Hány nővel leveleztél már? Általában mennyi ideig levelezel egy nővel, milyen témákban? Ha gondolod segítek neked, csak akkor árulj el mindent. Aranyszabály nálam az, hogy csak azért, hogy nő legyen, az ideálom nem változtatom meg, sosem írok olyannak, aki nem tetszik vagy 80 kb fölötti. Lehet, hogy nem lesz akkor barátnőm fél évig, de olyannal járni, aki nem tetszik, hát elég bizarr.

2015. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
80 kg-ot akartam írni.......
2015. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:

Ez sok dologtól függ. Pl. mit szoktál nekik írni? Vajon a szöveg vagy kép alapján ítélnek meg?

Szerintem is nézz magadba, mert tuti, hogy benned is van egy csomó hiba, vagy olyan dolog, amin ha változtatnál, akkor nagyobb sikered lenne.

Szerintem még mindig jobb az, hogy megírják, hogy "nem egymást keresitek", mint az, hogy esetleg áltasson és átverjen valamelyik, mert az szerintem még fájdalmasabb lenne.

2015. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb ha itt kiküldesz pár privátot nőknek (ne férfiaknak, mert persze, h azt fogják mondani, hogy tök okés vagy pajtás), és megkérdezed másokat mit látnak.

Eddigi levelezésekkel, képpel együtt. Vagy ha neked ez túl nagy bizalom, kérj meg egy nőismerőst, hogy nézze át a levelezéseidet és a képeidet, hogy megmondja hol a hiba.

24/N

2015. dec. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!