Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem esik kutya rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik kutya rosszul 32 éves férfiként egyedül (vagyis pár nélkül) élni már 3 éve, miközben a munkatársnők, akik 35-40 közöttiek és egyedül vannak, egész nap mosolyognak és látszatra boldogok?

Figyelt kérdés
Jó nekik így, eljárnak utazni, barátnőkkel ide-oda és kiegyensúlyozottak. Nekem is így kellene? Az a baj hogy én meg eléggé családcentrikus vagyok.
2016. júl. 16. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy olyan boldogok, de alapvetően tényleg meg kellene próbálnod meglátni a helyzeted pozitívumait is (tudom, könnyű mondani...).
2016. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem korodbeli pasikehoz hasonlitod az eleted,szerintem ezt mashogy elik meg ferfiak es nok.Plane ha ok mar elvaltak es van gyerek akihez van otthon szolni.
2016. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

látszatboldogság biztos jó lehet... aztán otthon meg elharapják egymás torkát.


Amúgy igen csak neked. Én pl imádom hogy nincs senkim!

2016. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek a nők, kikről beszéltem, nincs gyerekük, házasok sem voltak.
2016. júl. 16. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te mit látsz belőlük. Lehet, hogy boldogok, de az is lehet, hogy nekik is hiányzik egy társ, csak azt nem kötik az orrodra.

De ne másokhoz hasonlítsd magad. Jó, ne legyél búvalb...ott a munkahelyeden egész nap, de felesleges megjátszani magadat. Keresd az élet más, apróbb örömeit, néha felvidít. Bár tudom, hogy milyen, ha az ember nem érzi teljesnek az életét. De ilyenkor is jó örülni annak, amink van. Talán a lányok is ezt csinálják.

2016. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi lennék.. Sok nő, aki állitólag egyedül van, keresnek társat, magányosak, azoknál hogy nem ül ki rajtuk a magányság teljes jele? hogy tudnak olyan pozitivak lenni minden helyzetben mosolyogni.

Én csak arra gondolok hogy azért mert rendszeresen kielégitik a vágyaikat, vannak titkos szeretőjük, igy nincs meg náluk az a frusztráltság.. mert igy le tudják vezetni a dolgokat, na meg mivel nők, nekik foglalkoznak az érzéseikkel, rendszeresen, Igy elhiszik magukról hogy fontosak és nincs miért aggódni. Csak igy tudom elképelni ezt az egyedüli "magányos létet náluk úgy, hogy nem mutatják ki. Kiváncsi lennék mennyi átlagos normális férfiről venné le a terhet a válláról csupán csak az h heti legalább egyszer eljárnának, ott lenne egy nő aki betöltené a barátnő szerepet. Igy lehet sokkal kiegyensúlyozottabban élni. Őket az nem tartja nyomás alatt, nem kell azon görcsölniük hogy mikor érintkezhetnek már egy férfival. azért ez rengeteget dob a dolgon a hétköznapi viselkedésekre.

2016. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem olyan egyszerű az élet!

Nehéz társat,barátokat,levelezőtársakat szerezni.


Jobb egyedül lenni mint egy rossz,és nagyon rossz kapcsolatban!


Sok mindennel el lehet foglalni az embernek magának

hobbival,kiránduláshoz jó 1-2 ember aki barát,

barátokat szerezni nem olyan egyszerű!


nagyon sok szerencse kell az élethez,kívánok neked sok sikert,szerencsét! lassan 30N

2016. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát azt akarod, hogy nekik is rossz legyen azért, mert neked nem jó? Ez elég gyerekes gondolkodás. Mindenki csinálja azt ami neki jó. Az viszont igaz, hogy csak annak lehet normális kapcsolata, aki egyedül is egésznek és boldognak érzi magát. Hisz senki sem akar olyan emberrel lenni, aki kétségbeesetten kapálódzik, hogy ne maradjon egyedül.

Amúgy meg valószínűleg azért boldogok így, mert tetszik, nem tetszik a nőknek egy párkapcsolat még ma is sokkal hátrányosabb. Tudod a férfi megkapja a szexet, a gondoskodást, a kiszolgálást, a gyereknevelést, stb, a nőnek ezzel viszont csak a munkája sokszoroződik meg. Te, ha egyedül vagy, szenvedsz, hogy senki sem mossa ki a koszos zoknid, a munkatársnőid viszont örülnek, hogy csak a sajátukét kell.

2016. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!