Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket zavarna ha az éllettár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha az éllettársatok munkából egyenesen éjfél körül kimenne sörözni s azt se mondaná, hogy gyere, miközben tudja, hogy egész nap egyedül ültök?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri alkalom akkor nem zavarna. Ha akarnék menni, megkérdezném, vele tarthatok-e.
2015. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nagyon rosszul esne. 22/N
2015. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Eloszor is, nem ulnek egyedul otthon egesz nap. Van sajat eletem a baratom mellett, nem lennek kepes barkinek kiszolgaltatva elni. Neked is ajanlom, hogy ne a baratod korul forogjon az eleted, mert az semmilyen esetben sem egeszseges.


Egyebkent nem zavarna, nem varom el a baratomtol, hogy hozzam legyen nove, en azt nem tudnam elviselni ha folyton egymas nyakan lognank, pedig imadom ot. Emberfuggo.

2015. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én most 3 napig nem kell menjek munkába. Általában akkor hiv ki sörözni, amikor reggel kell munkába mennem, igy 2, 3 óra elteltével már haza akarok jönni. Az esik rosszul, h olyankor ki tud hivni, és igy meg nem. Ki hivtam a barátnömet ugyanabban az időpontban és akkor kérdi, hogy merre megyünk, mehetünk együtt. De még azért sem. Mi ez a pofátlanság, h egyedül itthon hagyna és ha van kivel mennem akkor már csatlakozzak...Mindig kihiv a haverokkal, ha van kedvem megyek, ha nem akkor megy nélkülem, csak ezzel az eggyel amikor megy akkor nem hiv ki.
2015. szept. 4. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csinalnek ugyet belole meg igy sem. Altalaban hiv magaval, most nem tette, na bumm. Fognam egy baratnomet es mennek vele valahova, ha kedvem van kimozdulni. Ha meg bajom lenne azzal, hogy nem hiv el valahova, azt megmondanam neki egyenesen.


Az is lehet, hogy az a haverja nem bir teged, es azert nem hiv, amikor vele log.. Azzal sincs semmi problema sztem.

2015. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont hogyha egész nap munkában lennék emberek között, akkor egyedül akarnék elmenni sörözni, nem pedig veled. Mert egyedül akar lenni, pihenni, kiszellőztetni a fejét.


Én megértem.

2015. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis én zavarnám a fej kiszellőztetésben?
2015. szept. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!