Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 18-20 év közöttiek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 év közöttiek hány százaléka lehet szűz?

Figyelt kérdés

19 éves végzôs gimnazista vagyok, és ha jól sejtem, a több mint 30 fôs osztályban max hárman-négyen vagyunk még szûzek. És nem ilyen lepukkant suliba járok, hanem egy normális, erôs gimnáziumba, ahova jól tanuló, normális életet élô diákok járnak. Azt sejtettem, hogy az emberek nagy része 16-17 évesen elveszti, mert akkor egészséges és normális, de azért pár éve még úgy gondoltam, hogy azért van valamenny kevésbé szerencsés fiatal, akik 18 felett még szûzek. Ehhez képest csak elvétve ismerek ilyet. Szóval tudtam hogy szar a helyzet, de hogy ennyire vészes, az csak nem rég kezdett tudatosulni bennem.

Ti mit tapasztaltok?



2016. dec. 8. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2016. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja.
2016. dec. 8. 19:52
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 24 ember szűzként évezte el a gimit,nem haltak bele :D. Most egyetemen is egy csomó szűz csoporttársam van.

Én olyan 40%-ra tippelnék

19/l

2016. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 János Gilján ***** válasza:

Én 14 évesen vesztettem el a szüzességemet, abszolút érettnek éreztem magamat rá, nem is volt semmi gond. Jelenleg 36 évesen is úgy gondolom, hogy az úgy volt rendben, ahogy történt, butaság lett volna visszautasítanom a kínálkozó lehetőséget.


A 8-assal nem értek egyet, hogy a srácokra az jellemző, hogy 25 éves korukig alig volt partnerük. Nekem 25 éves koromra hozzávetőlegesen 22-23 különböző szexuális partnerem volt és ezt nem hülyegyerekes nagyzolásból mondom, hanem egyszerű tényként közlöm. 26 voltam, amikor megismertem a feleségemet, akivel azóta is szerelemben élünk együtt, 15 hónapos a fiacskánk.


Én már gyerekként is tudtam, hogy mit akarok és nem nagyon hatott meg a társadalmi nyomás. Mondhatjuk, hogy kissé öntörvényű voltam, és az is maradtam. 11 éves korom óta akartam szexelni az első sikeres maszturbációmat követően, majd 3 évembe került, mire ezt sikerült megszervezzem egy 16 éves lánnyal. A szüzességem elvesztése után azonnal kívántam a folytatást, így 14 éves korom óta rendszeresnek tekinthető a szexuális életem.

36F

2016. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14:


Tehát neked "minden tini fiú álma" valósult?

2016. dec. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 János Gilján ***** válasza:

Biztosan nem minden tini álmodik arról, amit én éltem át, de nekem jó volt. Természetesen voltak benne kudarcok is, pl olyan lány rakott ki, akibe szerelmes voltam, de összességében sikeresnek minősítem a tini éveimet. Így utólag visszatekintve nem bántam meg benne semmit.

Ami pedig a 18-20 évesek szüzességét illeti, a baráti körömben egyetlen srác van, aki később vesztette el, de ő is csak azért várt tovább, mert nem jött össze neki korábban semmi.

2016. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!