Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: hány pasi szüzességét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: hány pasi szüzességét vettétek már el? Hány évesek voltatok és mennyi a pasi? Hány pasival feküdtetek le előtte? Fiúk: hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket és hány éves lánnyal? Hányadik lehettél neki?

Figyelt kérdés

szept. 2. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Xd
szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Statisztikát csinálsz??? Mert recskázni erre...

😂

szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen prostival(30) 1543. Voltam direkt megkérdeztem 😃
szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
A lányok szüzességének elvételéről nem akarsz statisztikát csinálni?😂😂
szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 pasit szuztelenitettem
szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnek. Az egyiket gimis koleszban, én 17 voltam, a fiú 16. A másikat tavaly nyáron, a fiú 19 volt, én 22.
szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Laylah ***** válasza:
85%

4 szűzzel voltam:

- 18 évesen: az egyik egy egyéjszakás volt, nem tudom, hány éves lehetett a srác, 18 körül ő is. Nekem ő a 3. volt. Aztán volt még egy, 24 éves volt a srác, vele jártunk is, ő volt a 4.

- 19 évesen egy 20 éves sráccal, szintén jártunk, ő volt nekem az 5.

- 21 évesen egy 24 éves sráccal, vele is jártunk, ő volt a 6.

szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

1 pasi szüzességét vettem el: ő 18 volt, én 30.

Nekem bakancslista volt, neki célirányos élmény.

Gyors kis sorozatvető volt, de egész éjszaka döngetett - tiszta ösztönszerű volt, mondhatnám állatias - reggel alig bírtam lábra állni.

Egy alkalom volt, mindenki megkapta amit akart.

szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
18 évesen 14 éves csajjal. Első voltam neki mindenben. Nekem előtte más lánnyal már volt ez-az.
szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én két szűz fiúval voltam.


Az elsőnél 20 éves voltam és nekem is csak egy partnerem volt előtte, mikor a 23 évessel összejöttem. Róla az első szex után derült ki, hogy szűz.


A másik 24 éves koromban volt, egy 25 éves szűz informatikus srác. Ő volt az 5. partnerem.


Az elsőnél meglepődtem, mert egy nálam idősebb, magát kicsit nagymenőnek mutató srác volt. Kapcsolat volt, együtt voltunk már pár hete, csókok, sőt pettingféle is volt, de mindig én fújtam visszavonulót. Azt hittem nekem van kevesebb tapasztalatom és ő meg már biztos nem ezt szokta.

Aztán ugye nagyon nem bírta. Elsőre azt hittem nála esetleg ennyi a szokásos, de ekkor vallotta be, hogy az első vagyok neki. Úgy rémlik cukinak és megnyugtatónak éreztem a helyzetet.


A másik srác már bonyolultabb volt, mert sokáig voltunk egymás közelében. Nekem külsőleg tetszett, de kezdetben nagyon mulyának gondoltam. Aztán idővel oldódott, de látszólag csak barátként tekintett rám. Egyik barátjától tudtam meg, hogy odáig van értem már jóideje, de nem mer kezdeményezni, soha nem volt még barátnője. Pár napig vívódtam mi legyen, de mivel valahogy az előző pasijaim olyanok voltak akivel nem éreztem azt, hogy hosszabb távon is működne a dolog kb. érzelmek nélkül meggyőztem magam, hogy próbáljuk ki. Aranyos, jól néz ki, ha feloldódik kifejezetten értelmes, nem "bonyolult", mint az előtte lévő exeim.

Kapott egy puszit a szájának a sarkára az egyik búcsúzásnál, gondoltam ennyi biztatás elég lesz neki. Mondjuk, hogy működött. Ugyan mikor "összejöttünk", akkor még vagy 2 randin át nem mert megcsókolni, de amúgy leomlott benne valami fal, mert onnantól már nem volt olyan mulya.

5-6 randi után már az ágyban voltunk, de nekem kicsit még bizonytalan volt a dolog, így pettingig jutottunk. Mondtam neki, hogy még nem fogunk szexelni, de elég volt neki, hogy a mellemet simogatta én meg a gatyájába nyúltam és elélvezett.

Aztán nem is tudom miért, de egyre inkább úgy éreztem, hogy lesz abból rendes kapcsolat, így következő alkalommal már együtt voltunk. Előző esetből tanulva, hogy ne érezze azt, hogy ciki a korai spriccelése, így előjáték közben mondtam neki, hogy mivel még soha nem szopták le én szeretném neki megtenni, aztán majd másodikra meglátjuk milyen gyorsan lesz alkalmas és akkor majd dugni is fogunk. Csillogó szemmel fogadta, látszott rajta, hogy odáig van meg vissza, de nem nagyon mondott semmit, csak csókolt, vetkőztetett… Kicsit játszottam vele, nem akartam, hogy ne tudja kiélvezni, így 3-4 percet is bírta szopást. Beleélvezett a számba és talán azt akarta mondani, hogy szeret, de azt elharapta,

5 percig cirógattuk egymást, aztán rajta látszott, hogy szívesen fedezné fel a testem. Kicsit irányítottam, mondtam neki miket szeretek. Rögtön kipróbálta a nyalást is, de hát fogalmazzunk úgy, hogy túl lelkes volt, így azt csak kb. kipipáltuk. Szerintem fél órával az első élvezése után már dugtunk. Lassan, lovaglóban. Aztán talán doggy és misszionárius is volt, de tuti visszatértünk a lovaglóhoz is. Asztal szélén ülve csináltuk és nekem végem volt addigra, remegve élveztem el, őt meg szinte magammal rántottam. Még talán egy fél perc kellett neki, de elélvezett ő is.

Később kiderült, hogy az óvszer miatt eleve jól bírta. Később mikor óvszerben csináltuk, akkor mindig én élveztem el előtte, néha sokkal.

Bármit megtett, nagyon figyelt rám és bele is szerettem. Sajnos azért nem volt épp egy érett férfi a szexen kívüli dolgokban, ami miatt egy éven belül vége lett.

szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!