Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: hány pasi szüzességét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: hány pasi szüzességét vettétek már el? Hány évesek voltatok és mennyi a pasi? Hány pasival feküdtetek le előtte? Fiúk: hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket és hány éves lánnyal? Hányadik lehettél neki?

Figyelt kérdés

szept. 2. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Prosti voltam egy jó pár évig. Már 2 éve csináltam, mikor először fogadtam szűz fiút. Aranyos volt, hogy mennyire félt, és mennyire akart. bele is jött! Aztán nem számoltan hogy hány szűz fiút rontottam meg! Szivesen fogadtam őket, és nem csalódtak.
szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én prostival vesztettem el 26 évesen
szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!