Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádok kövér lenni de már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok kövér lenni de már nehéz hozzám férni, valami tippet erre?

Figyelt kérdés
Fogyás nem opció.
ma 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ne élj nemi életet.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem opció. Ez a tippem is: Foggyál le. Ha nem lehet hozzád férni akkor 3 méteres farok kellene, hogy mindenen túl odajusson.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért túlozni kell :) 120kg vagyok
ma 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológus
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Bérelj fel embereket, akik félrehúzzák a hájad, amíg toszol.

Hogy lehet, hogy neked 120 kilósan jut szex, de nekem, aki jóval kevesebb kg vagyok, majd’ 20 éve nem jutott pasi???

ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem jut igyis de már a nagy pocakom kezd zavaro lenni
ma 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

A mások felbérlése nem hangzik rosszul. Pl szophatnád a farkam, miközben nézem, ahogy másvalaki kutyapózban dugja a formás nagy fenekedet.


Amúgy kutyapózban vagy lovaglóban pont jó a pocak :) jó nézni

ma 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hungaroboy ***** válasza:
78%

Nehéz hozzád férni? Pedig 120 kg még nem a világ, azt hittem több vagy.


Ha imádsz kövér lenni akkor jól is érzed magad a bőrödben és ez a legfontosabb. A többi meg technikai kérdés, úgymint:

Váltogatni kell a pózokat és új dolgokat kell kitalálni ha az eddigi nem megy, pl. kutyát csinálni, ha annyira zavaró a másik félnek a hasad a misszionárius pózban.

A másik fél meg ne hisztizzen hogy eddig jó voltál, most meg hirtelen már nem, mert nyilván eddig se voltál nádszálvékony. Neki is meg kéne egy kicsit erőltetnie magát. Továbbá közösen átbeszélni, hogy ő tényleg téged akar és így, vagy csak egy-két "menetre" kellettél-e neki.

ma 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne aggódj nem fogsz sokáig élni így
ma 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!