Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nőnek miért nem fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért nem fontos hogy a szex nekik is jó legyen?

Figyelt kérdés
Ha az lenne, nem csak a férfiak nyafognának miatta!

#szex #Nőknek fontos #Nőknek jó szex
ma 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Olyan párom van akivel megfelel a szex. Ha nem így lett volna akkor nem jövök vele össze.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%
Férfi válaszoló vagyok, és azt hiszem hogy a nőknek is nagyon fontos hogy jó legyen nekik a szex. Nem is értem a kérdést.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mantis religiosa ***** válasza:
Mekik is fontos, csak más szempontok szerint értékelik jónak, vagy rossznak, mint Mi férfiak.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is fontos, csak nem nyafognak miatta, hanem inkább szakítanak. A nők nyelvén érteni kell, ki kell olvasnod a gondolatait, mert nem fogja nyíltan megmondani mire gondol.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. “ A nők nyelvén érteni kell, ki kell olvasnod a gondolatait, mert nem fogja nyíltan megmondani mire gondol.” Véletlen se legyen könnyítsük meg a másik dolgát! Ez valami oltári gáz, hogy a nőkkel mindig ezt a kitalálósdit kell játszani. De ha mondod hogy találja ki ő az ebédet, akkor fel van háborodva! 😏
ma 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!