Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos egy nőnek, hogy a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos egy nőnek, hogy a szex érzelmekkel teli legyen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha a párjával szexszel, gondolom igen, ha alkalmi, az partnertől függ.
2023. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ…

Hogyha alkalmi partner, akkor nyilván nem

Normál kapcsolatban sem mindig, de néha jól esik, ha tudom, nem csak egy baxó kellék vagyok, hanem nő, akinek szeretik az egész lényét

2023. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a paroddal vagy igen


De ha egy olyan emberrel vagy akivel a szimpátia van meg meg mukodik a kémia akkor nem kell

2023. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van akinek elképzelhetetlen nélküle. Viszont még aki alkalmizik is ott is elengedhetetlen az erős kémia, a szimpátia, a vágy, a vonzalom.
2023. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak úgy megy. Egyszer akartam alkalmizni, de mikor jobban végig gondoltam, rájöttem hogy nem menne. Csak párkapcsolatban, hosszabb idő elteltével, teljes bizalommal és szeretettel, sok beszélgetés után megy. És ezt egyébként nem egy fiú nem bírta kivárni. Pedig... Megérte volna.
2023. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alkalmi nem megy sose volt, csak érzelmekkel, ha tudom hogy tartós kapcs.
2023. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, fontos.
2023. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Párkapcsolatban nagyon, szex kapcsolatban egyáltalán nem.
2023. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nem számít, hogy milyen kapcsolat, nem tudok csak úgy dugni valakivel. Lehessen vele beszélgetni, értelmes legyen, szimpatikus és csak utána jó az ágyban. Nem baj, ha nincs köztünk mély kapcsolat, ha csak tetszik és jó vele lenni, de egy tuskóval, aki csak b@szni akar, akkor sem fogok lefeküdni. Az érzelem mélysége, milyensége változhat, de attól még kell érzelem.
2023. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindenképpen, ha nincs érzelem nem tudok megnyílik előtte, úgy ahogyan én szeretném. 😊☀️🙃
2023. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!