Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tangabugyiban mentem ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tangabugyiban mentem ki éjszaka mosdóba, ugye nem gondol bele többet a pasi?

Figyelt kérdés

Ottaludtam egy barátnőmnél, aki bulit szervezett. Voltak pasik is, de ők külön szobában aludtak. Reggel 5 fele felébredtem, ki kellett mennem eléggé mosdóba, mivel nem volt váltó rucim tangabugyiban és egy olyan pólóban aludtam, amit bnőm adott kölcsön.


És ahogy mentem ki az egyik pasi kint ült az étkezőben. Nem számitottam rá. Remélem nem gondol bele semmit és felfogta hogy csak véletlen volt. Aztán amikor kb. 10 perc elteltével visszaindultam a mosdóból már nem volt ott. Reggel se taliztam vele, addigra már hazament míg felkeltem.



ma 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? 12? Most voltál először házibuliban?
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el a helyzetet. A pasi agyán átfut: Hmmm ez a csaj tudta, hogy én már ébren vagyok, megkapta azt az infót is, hogy pont itt ülök az étkezőben és pont rálátok a mosdóra. Biztos szándékosan egy tangában és pólóban jött le, mert bejövök neki.


Most komolyan? Szerinted tudnánk mi pasik ilyen bonyolult eszmefuttatásokba merülni korán reggel? XDXD Ne becsüld túl a képességeinket! xD

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi lenne. Semmi. Szerintem több gondja is volt annak a fickonak, mint te ott bugyiban...
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum recskázott rád egyet, aztán el is felejtett. Bár nálam a tangabugyi látványa a retinámba égett volna örökre🤪

Fogsz valaha talizni még a sráccal bulikban?

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4:


Hát nem tudom, lehet lesz még ő is bulikba.

ma 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!