Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha álmában feláll neki akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmában feláll neki akkor valami olyat álmodik? Ilyenkor fel lehet ébreszteni vagy hagyjam szegényt?

Figyelt kérdés
Gondoltam ha már ugy is áll neki elkezdenék rajta munkálkodni, jó ilyenre ébredni vagy inkább ijesztő?

aug. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül álmodik "olyanról", természetes biológiai folyamat a spontán erekció éjszaka. Ettől még ha nem nagyon hulla fáradt keltsd fel nyugodtan, szerintem örülni fog neki :)
aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan foglalkozzál vele!
aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el neki szájjal! Aztán bele is ülhetsz!
aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha egyszer az asszony ezt megpróbálná.
aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mindig megkérdeztem, hogy örülne-e ha úgy ébredne hogy szájjal kényeztetem. És mondtam is, hogy én is örülnék annak, ha ő ébred előbb, hogy a puncim kényeztetésére ébredek.
aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig kétszer ébredtem arra, hogy szopnak. Mindkétszer örültem a szituációnak, és dugás lett belőle.
aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az esetek 95%-ában örülnek neki. Ha hulla fáradtan feküdt le és még nem aludta ki magát, akkor lehet kicsit morcos lesz, de meg fog bocsájtani, ha ügyes vagy.
aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ilyenre ébredni, hajrá.
aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Valami elmebeteg jószág kitöröltette a hozzászólásomat, de akkor is vannak férfiak, akiknek, ha álmában hugyozni kell áll a cerka, felkelvén a klozetben a plafont könnyebb volna ilyenkor lehugyozni, mint a kagylóba. Ha ilyenkor munkálkodnál, én kivágnálak, mint macskát szarni!
aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális férfi dolog,nem feltétlenül álmodik erotikusat.
aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!