Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés mikor feláll, de aztán nem történik semmi, és visszatér nyugalmi állapotba?

Figyelt kérdés

A volt barátomból annyit sikerült kiszedni, hogy “semmi extra”.


De pl nagyon tetszik a csaj, megcsókolod a randin, feláll, de aztán ennyi, beszélgettek tovább, stb, és nyilván egy idő után lelankad. A randi után otthon kivered? Azért mert felizgatott a lány? Vagy ez így milyen érzés?😅 Kellemetlen? Csak mert ha az, akkor az eléggé nem jó!:(

20L Köszi a válaszokat, nagyon érdekel.:)



júl. 26. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én nő vagyok de egy valamiben tudok neked választ adni: MINDIG kiverik! Nem kell hogy különösebb okuk legyen rá, elég ha egyedül vannak és unatkoznak, már akkor is kiverik. :D
júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 igen, ezt én is tapasztaltam, bár reméltem, hogy nem minden srác ilyen.:D De akkor ez van.:) Főleg, hogy nyilván 20-as évei elején járó srácokkal randizom, akiknek a gyk szerint mindenre feláll.🙈
júl. 26. 10:10
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát nagyrészt a volt barátodnak kell igazat adnom...

Nyilván helyzet függő ez, ha a te példádat vesszük alapúl hogy egy ilyen esetben egy kicsit feláll aztán lelankad az tényleg semmi extra. Sosem volt olyan hogy csak azért vertem volna ki mert valamikor korábban felált. Viszont ha pl szex közben lenne ez hogy valami miatt abba kell hagyni akkor azért az már tényleg szar érzés😅 ott utánna lehet kézzel kell rásegíteni a dologra..

20/F

júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
#2 Azért ez eléggé nagy általánosítás amit az 1.írt. De nem teljesen értem hogy ezzel hol a probléma? Miért ne verhetné ki csak úgy? Nyilván ha valakinek barátnője van akkor az már más ugy lehet hogy nem annyira oké, de ha épp nincs senkije akkor miert probléma ez?
júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Kb semmi extra.

Miért milyen, amikor bizsereg a nuni, esetleg nedves is, aztán semmi...?

júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4 nyilván szingliként nincs ezzel semmi baj, de tartós kapcsolatban azért néha zavaró tud lenni.😅


#5 én ezt nem szoktam úgy érezni, néha séta közben, stb, feltűnik, hogy nedves lettem. De van hogy csak mikor mosdóba megyek, akkor veszem észre.😅

júl. 26. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak úgy feláll rövid időre és lelankad akkor semmi különös.


De ha sokáig merev, ha sok inger ér, akkor egy idő után ha nincs kielégítés, akkor el kezdenek fájni a herék/alhas, ami csak kiverés után szűnik meg rá kisidőre.


De ehhez tényleg hosszantartó izgalmi állapot kell.

júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Laylah ***** válasza:
33%
5. nekem például baromi nagy frusztrációt okoz, ha felizgatnak és aztán úgy viselkedik a másik, mintha semmi sem történt volna. Rohadt ideges, csalódott és rosszkedvű leszek, sőt egyenesen passzív agresszív és hisztis (pedig nem vagyok hisztis fajta). Adott esetben sírni is tudok, annyira felidegesítem magam.
júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tanúsítom #7 válaszát!

100% úgy van!

39/F

júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet! (42F)
júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!