Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasinak akkor is feláll,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak akkor is feláll, szóval akkor is izgalmi állapotban lesz a pénisze, ha olyan nővel van, akivel nem érzi jól magát, vagy nem jön be neki?

Figyelt kérdés
A nőnek utólag mondja el, hogy nem érezte jól magát a társaságában..
2015. júl. 15. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam biztos nincs itt, de a csinos szép hölgyekre bizony keményedik ... :)

22F

2015. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

na, helyes :D

nőként én sem izgulok rá arra, aki nekem nem tetszik, vagy állítólag! nem érzem jól magam vele.

2015. júl. 15. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha izgalmi állapotba kerülök, akkor feláll. Egy szép kerek fenék látványa az, de max. akkor keményedik ha meg is fogom.
2015. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nálam a felizgulás és a felállás teljesen elkülönül

a felizgulás általában magával hozza a felállást is

viszont fordítva nem igaz

simán lehet hogy csak külső inger hatására feláll és akár egy teljes menet is lemehet a végén ejakulációval anélkül hogy valódi orgazmusom lenne vagy hogy a hagyományos értelemben felizgultam volna a lányra

2015. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez kb olyan kérdés mit az, hogy megennék-e egy bödön zsírt tejszínhabbal úgy hogy nem is vagyok éhes :D
2015. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
És utánna mondanám hogy piiide rossz volt és nem is voltam éhes :D
2015. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
egy számomra tényleg nem vonzó nőre nem fog:D mivel nem terjed tovább a fantáziám a látvány után:D
2015. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cirka 30 évvel ezelőtt megjelentek itt a Peep Showk, és nagyon hamar bezártak. Én is kipróbáltam egyszer. 20 Ft-ot kellett bedobni egy körre. A pénztáros utánam szólt, hogy lehet még pénzt váltani. Azt hiszem túl mafla voltam, hogy megmondjam neki az igazat: Nekem nem jön be a csajotok, azért nem maradok. Na meg a bányarémet se érinteném meg, aki a kocsmából mellém sodródott, mikor zenész barátaim próbáltak.
2015. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Már a kérdés is alapjában lankasztó. :D
2018. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!