Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! pasiknak még az akció/m...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! pasiknak még az akció/magömlés után is percekig szemmel láthatóan kemény erekciója van. Nálatok is így van? És ha igen, hány percig még? Vagy ez csak fiatalabb fiúknál van így,mert akkor még erősebb a merevedésetek? Hány évesek vagy? L 20

Figyelt kérdés

júl. 26. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam ez nincs így, 21 vagyok de élvezés után gyorsan lankad. viszont 5-10 perc után ismét áll :)
júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 40F, de neki ugyan ilyen. Orgazmus után még egy 5-10 percig kemény, simán bele tudok ülni. Utána kezd csak el lankadni. Pont ezért van nálunk 2 menet egyben, azaz 1 menet alatt neki 2 orgazmusa van :)

N

júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem maradt keményen fiatalabb koromban sem orgazmus után.Második menethez is idő kellett,a lány segített akkor gyorsabban felállt újra.
júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdéseket mindig ugyanaz a 16 éves hülye gyerek írja ki?

Legalább az írásképedet változtasd már meg szerencsétlen.

júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mi van, ha több kérdést is kiírok? Ez tilos, mert megtiltod, te hülyegyerek?
júl. 26. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Van amikor igen.
júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előző szexpartneremnek hamar lankadt, kellett idő mire újra felállt és jöhetett a második menet. A mostaninál úgy van ahogy 2-es válaszoló férjénél. Kb 10 még kemény és 2 orgazmus egy menet során.
júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit tart a menet. Ha egy gyors 5 perces szex, azonnal lelankad elélvezés után. Ha elhúzzuk 20-30 percet, akkor percek kellenek, amíg lelankad láthatóan. Ugyanez masztinál is. De hiába marad állva, ha folytatunk második menetet, egy idő után úgy is lelankad. 30f
júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kemény még egy darabig de a szexet olyankor már nem kívánom...

Inkább egy második menet, akkor még néha már túl sok vagyok sajna mert van, hogy kézzel kell befejezni nálam. Hangulat függő.

Olyan is van, hogy egyszerűen bealszom az első után (számomra ez a legszebb)...

júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nalam is elofordul ha nagyon fel vagyok izgulva es hosszasan jatszottunk mielott elelvezek. Olyankor van, hogy mehet a masodik menet is egybol.
aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!