Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lakásos prostinak az baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lakásos prostinak az baj, hogyha nekem nem áll fel könnyen, ritkán lesz teljes merevedésem és nem is bírom sokáig?

Figyelt kérdés

De változó…


14 centinél már tudom használni, akkor már merev annyira hogy kényelmesen be lehet tenni és nem is tűnik kifejezetten puhának.


De ha összejön a fullos merevedés, akkor van 17 cm is és csont kemény.


Nekem a stressz miatt van ez a problémám, kapcsolatra pedig nem vágyom, az is csak egy plusz stressz forrás lenne… Nekem a munkám nagyon fontos, tényleg a hivatásom, nem szeretném otthagyni, de nagyon stresszel.


Szexre viszont vágyom.


Ezért gondoltam, hogy lakásos prostihoz mennék…


Néha elég az is a teljes merevséghez, hogy egy helyiségben vagyok egy nővel, és tudom hogy lesz szex…


Néha pedig a hosszas szopás is csak félárbóchoz vezet.


Ez ilyen 50-50.


Kifejezetten korai magömlésem meg nincs, de nagyáltalánosságban olyan 5 percig szoktam bírni a punciba, ha végre összejött a merevedés és nem tartok szünetet sem…


Ami nem sok, tudom.


Az első gondolatom az volt, hogy ilyen tulajdonságoknak egy prosti az csak örülne, mert kevesebbet kell ténylegesen dolgoznia…


Viszont olvastam értékeléseket és azokra érkezett válaszreakciókat a prostiktól és úgy vettem észre, hogy kellemetlen tud ez lenni nekik…


Vannak akik vissza írtak ilyen vendégeknek (amilyen gondolom én is lennék), hogy többet inkább ne jöjjön, mert nem illenek össze.



2022. ápr. 2. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha túlságosan gazdaságtalan a működés a hosszú üzemidő és a selejtes termék miatt, az nyilván nem éri meg a szolgáltatónak. Ők hozott anyagból dolgoznak.
2022. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Fizetsz, és kész.

Az írogatás a "bántanőélmény" része.

2022. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DanielC ***** válasza:
100%
Soknak nem problema, de ezt a prostinak mond meg elötte, kerdezd meg telefonon hogy mennyire baj. Ne menj csak ugy oda es akkor hoppa.
2022. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves aranyos prostit keress.(többség amugy is ilyen) A prostit nem érdekli, hogy élvezel. Ha neked kézenállva van merevedésed nekik az is jó. Legyél kulturált, udvarias, és akkor biztosan megértően, barátságosan lekezelnek egy ilyen nem túl nagy problémát.
2022. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A prosti jobban örül ha nincs túl nagy, nem túl vastag mert könnyebben letudja a "fuvart". Eggyel jobb neki ha gyorsan feláll és hamar eldurran a kuncsaft, de kifizetett idődből neki az is jó ha nem áll fel neked, bár nem fogja egy órán át furulyázni. Fizess be egy órát és normálisabb, igényesebb prostihoz menj, esetleg olyanhoz amelyik adatlapján szűz pasik is szerepelnek (egy fokkal türelmesebbek).
2022. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekik csak a pénzed kell
2022. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!