Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész éjszaka róla álmodtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész éjszaka róla álmodtam, ráírjak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sztory time:

Általános iskolában volt egy dekoratív tanárnénim. Felnőttem, ő idősebb lett, ő megházasodott, gyerek, majd félrekefélt, de nem vált el (bitang nagy cirkusz volt ebből a faluban).


Hétvégén láttam a helyi ABC-ben, ő is látott, de nem köszöntem rá, mivel félek neki “sziát” mondani..


Mondanám h sztori vége, de…

Tegnap éjszaka álmomban egész éjszaka szexeltünk. (Nem ér kikacagni.) Nem tudom miért álmodtam ezt, mert kb évente 2-3x látom őt, akkor is boltban vagy látom a kocsiban ülni.


Alapvetően nincs ezzel gond h ilyet álmodtam, de annyira mély nyomott hagyott bennem, hogy egész nap ő jár a fejemben.


És akkor a lényeg. Nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem. Igy rákerestem google-n és címet, telszámot is felhozott a net. (Gondolom magántanárként valahova felrakta magát, szóval tuti ő az)


Gondolkoztam, hogy full a semmiből rá kellene irni Viberen valami kamu sztorival stb, mert egész nap ő jár a fejemben és nem tudom elfelejteni az álmomat. (Számot beirtam a teloba és van viberje). Szerintetek jó ötlet? És ha irnátok, mi lenne az? Még sem mondhatom, hogy “szia, engem tanítottál ált suliban, éjszaka rólad álmodtam, beülünk egy kv-ra?”


Viszont! Mivel én 30F ő mivel tanított engem általánosban így saccolva 45-50N lehet. Viszont letagadhat jó pár évet.


Légyszi a gyenge kommenteket pl. “tedd el a pöcsöd, aludj egyet kisgyerek” vagy “full kamu csak unatkozol” kommenteket ne.

A sztori full igaz és mivel megvan a száma igy a kérdés adott!

Köszönöm


ma 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de 30 éves korodra csak ennyire gyenge indokot tudsz kitalálni, hogy kamuznod kelljen? Fejben még mindig 15 éves tinifiú vagy. Írj rá, hogy helló tannéni' láttalak a múltkor, de jól tartod magad, nem futunk össze egy kv-ra? Ha akar valamit tőled (amire igen kicsi esélyt látok) majd válaszol.
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: imádom mikor valaki egy hosszú szövegből, egy szót tud kiemelni “kamu” és arra alapozza a válaszát.
ma 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj, nem hiszem hogy lenne esélyed.
ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ott kezdeném, hogy ha legközelebb találkozok vele a boltban, odamennék, köszönnék neki és megkérdezném tőle, hogy hogy van, illetve hogy emlékszik-e rám.
ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: ez egy jó ötlet. Ideje többet járnom boltba
ma 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 a saját szavaid idézném "rá kellene irni Viberen valami kamu sztorival "
ma 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!