Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adják ki magukat itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják ki magukat itt sokan lányoknak amikor nem is azok?

Figyelt kérdés

okt. 3. 15:31
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19-es

Biszex vagy?

okt. 3. 17:36
 22/26 anonim ***** válasza:
34%
Heteroszexuális vagyok, de ez miért fontos?
okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt? Haver minden netes fórum tele van magukat nőknek kiadó melegekkel 😅 Beleélik magukat a női szerepbe a sok hülye lúzer meg a netről lőtt képekre nyálcsorgatva küldözgeti nekik a pélóképeit.
okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert melegek. Még itt a homo kategoriában is volt, hogy bevallották sokan, hogy nőnek adják ki magukat és farokképeket kérnek.

A sok hülye meg küld nekik... Ezt nem is értem, meg is érdemlik. Egy nő mégis mikor kér dickpicet?


Sok homokosnak az a felfogása, hogy minden férfiban van legalább bi hajlam és itt próbálkoznak be. Nem igazán tartják tiszteletben a másik nemi irányultságát. Persze nem minden homo ilyen.


És igen, én is sokszor futottam abba, hogy engem férfinak néztek, és nekem bizonygatták egy válaszom után, hogy de én magamat nőnek kiadó férfi vagyok... Az mondjuk tényleg idegesítő 😅

okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%
Sokan? Nincs is itt egy darab nő sem....
okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Megmondom az őszintét, én egyszer csináltam ilyet, de kísérleti céllal: 11 éves kislánynak adtam ki magamat, nem viccelek, 3 perc alatt kaptam dickpicket (stopperrel mértem).
okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!