Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adják ki magukat itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják ki magukat itt sokan lányoknak amikor nem is azok?

Figyelt kérdés

okt. 3. 15:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
9: Az elég gyanús, amikor szexuális témákról írogat, meg kérdezgeti hogy nézel ki, ha akarod küldhetsz képet én is küldök stb. Vagy te nőként is ilyen vagy?
okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#11: nem, én soha nem szoktam képet kérni. Esetleg úgy, hogy amikor már pár napja beszélünk, egy sima egyszerű képet kérek, hogy tudjam, hogy néz ki akivel beszélek napok óta. Semmi extra. Viszont szexuális témákról szoktam, mivel elég nyitott vagyok ilyen téren, a szex és az intimitás nálam nem tabutéma. Gondolom pont ezért vádolnak meg azzal, hogy tuti pasi vagyok, mert nyíltan beszelek a szexről.

#9 voltam

okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
12: Meg mert képeket kérsz. 11-es voltam.
okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért, de én is elítelem, ha valaki szivat másokat. De azt ne mondd, hogy itt csak luzer szexkeresők vannak, nekem sok rendes lány ismerősöm lett innen.
okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#13: képet azt csak pár nap után, és nem intim képet, hanem amin az arca látszik. És abban az egy üzenetben egyből küldök mindig magamról is többet.

#12 voltam

okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Mert hülye r@tyik és reménykednek, hogy majd hosszabb üzenet váltás után már nem lesz probléma, ha kiderül, hogy ők pasik valójában.
okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15: Nekem szerintem senki nem küldött még magáról képet, egyszer valaki megadta innen a Facebookját és egyébként tényleg nő volt, de ennyi. Te nagyon korrekt vagy ilyen szempontból, de ez nem általános dolog, nem csak itt, pl a most felkapott Likneren, Anotalkon sem. Inkább az van, hogy férfiak szórakoznak csak. Én pl még soha életemben nem küldtem senkinek sem képet, csak a Facebookomat szoktam nekik megadni. Ott látja hogyan nézek ki amúgy is.
okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

14, 2020 előtt voltak


Az uj dizájn óta eltűntek

okt. 3. 16:40
 19/26 anonim ***** válasza:
5%

Azért mert szórakoztató.

Nagyon vicces ám olvasni az itteni szüzek ömlengését hogy milyen szuper csaj vagyok, szívesen találkoznának velem stb. aztán persze küldeni farokképet és ha kapnak cserébe valamit az internetről, akkor 2 napig arra hegyezik a kukijukat. Mi meg röhögünk a haverokkal hogy hogyan lehetnek ilyen szerencsétlenek :D

okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert burkoltan homik...
okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!