Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szokott olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott olyat hogy ismeretlen lányoknak felajánl egy pènzösszeget szexèrt cserèbe? Én,20 at szoktam és sokan belemennek

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
20 Milla?
2018. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

20.000forint?

Ennyit èr neked egy nő?

Minimun 150.000 forint te süsü!

2018. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjuk már a kamu dumákat.
2018. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok volt a Stranded Teens meg a Czech Streets xd
2018. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A negyedéért is szokott lenni órákra...F
2018. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
20? Más ennyit kézimunkáért ajánlott
2018. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mesélj hol van ilyen m
2018. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Persze, és még filmre is veszed nem?:D

Te terjeszted ezeket a videókat, csak amit akkor kézhez kapnak abból lejön az adó:D

2018. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
20 ezer, Budapesten csinálom és milyen filmre veszem?
2018. jún. 5. 23:52
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Egy átlag Bp.-i hivatásosnál 15-20 között van egy óra.

Tényleg vannak, akár márkás ruhákban járó, teljesen ápolt egyetemista lányok, akik bele mennek hasonló összegekért.

Ennek az a feltétele, hogy legyél maximálisan ápolt, hasonló korosztályú, s ne teljesen random időpontba tedd fel neki a kérdést az utcán.


Én úgy szoktam, hogyha van szimpi lány aki ráér és egyedül van (egyetemek környékén elég sok ilyen van), annak felajánlok egy ingyen kávét, vagy valamit a közelben... Aztán úgy terelem a beszélgetést, hogy a pénznél lyukadjunk ki. Mindenkinek kell a pénz akinek a szülei nem milliomosok. Van akinek tényleg KELL, fontos dolgok miatt, valakinek csak "kell" mert kinézett egy újabb divatos Air Max-et, vagy valami.

Aztán meg mondom, hogy "sosem csináltam még ilyet" (ez nagyon fontos), de nagyon tetszik és rám férne egy kis kikapcsolódás... Én szívesen kiegészítem az eddig rendelkezésére álló összeget, csak mondja meg mennyi kell. Valamint ha már így összebarátkoztunk, akkor lazulhatnánk is egy kicsit együtt.


A legtöbben kapcsolnak és simán benne vannak és 100 alatti összeget kérnek, teljesen konkrétan még senkinek sem attam ajánlatot.

De olyan volt már, hogy valakinek segítettem anyagilag ellenszolgáltatás nélkül.

Illetve ha látom, hogy ez valakinek probléma lenne, akkor eleve rövidre zárom a dolgot és lelépek.

De az az igazság, hogy a legtöbb fiatal lánynak semmi problémája nincs a pénzért való dugással és szerintem ez így egészséges.

2018. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!