Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkr keres egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkr keres egy pasi amikor nincs neki barátnője és unatkozik.ilyenkor mindig szexkapcsolatot akar tőlem ami addig tart amíg nincs új barátnője majd szónélkül eltünik az életemböl.ezt már kétszer eljátszotta velem.Ennyire semmibe néz engem?

Figyelt kérdés

ma 11:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18# Persze ez igaz. De attól még szebb a körítése. :)
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos csak szexre kellesz neki , de biztosan jó vagy , ha mindig visszatér hozzád.

Ne hagyd magad kihasználni!!!

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22: Vagy mert ő nála kell a legkevesebb energiát belefektetni abba, hogy legyen keksz.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#23 és az a jó barátnő, akinél könyörögni kell, hogy legalább havonta egyszer legyen szex?


Aztán csodálkozunk, hogy annyian félrekefélnek, ha ilyen ésszel választanak párt…

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem olyan már nem is kéne barátnőmnek ahol könyörögni kell, az csak egyre rosszabb lesz.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24: De miért feltételezed, hogy minden férfi csak azzal csinálja aki bejön neki? Az teljesen másik téma amúgy is, ha a nőd nem akarja, de itt nem erről van szó, hanem arról, hogy lehet semmit sem érez a csaj iránt, csak ha most nincs ló, jó a szamár is elven kezelgeti néha.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 de pl. vonzó pasik vonzó nőkkel szoktak szexkapcsolatokat is fenntartani. Ilyen nők nagyon nem a “nincs ló jó a szamár is” kategóriák.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27: Nem tudjuk milyen a pasi.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 csak azt mondom, hogy attól, hogy egy nővel valaki szexkapcsolatban van, az nem azért van, mert szamár kategória lenne. Bármilyen jó nővel is előfordul, sőt főleg velük, hogy csak szexelni akarnak velük pasik.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29: Én sem azt mondtam + honnan tudod te azt? Talán ismered az összes "jó nőt"? Bármit is jelentsen ez.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!