Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkr keres egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkr keres egy pasi amikor nincs neki barátnője és unatkozik.ilyenkor mindig szexkapcsolatot akar tőlem ami addig tart amíg nincs új barátnője majd szónélkül eltünik az életemböl.ezt már kétszer eljátszotta velem.Ennyire semmibe néz engem?

Figyelt kérdés

ma 11:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellesz neki!
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Miért nézne semmibe?

Amikor van barátnője, vele szexel, amikor nincs, akkor vesz elő téged. Ha neked is jó vele a szex, akkor inkább örülnöd kéne, hogy időnként kapsz belőle. Ha nem jó, akkor meg minek mész bele egyáltalán?

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire butácska vagy, hogy hagyod magad papírzsepinek tartani….
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz ennyire buta? :D
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire !
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi kanos gavallér :D
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is bepróbálkozott így utólag egy fiú. :D Csak én már nem kértem belőle. Ha van némi önbecsülésed te is dobbantasz inkább, gondolom szexelni azért akad más is. Ő meg keresgéljen más lábtörlőt. :)
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válasz..
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
"Ha van némi önbecsülésed" Na ez itt a lényeg!
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen semmibe néz. Te magad írtad, hogy kétszer meglehetett veled ezt csinálni. Mi a kérdés? Ha hagyod akkor lesz ebből több is.
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!