Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkr keres egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkr keres egy pasi amikor nincs neki barátnője és unatkozik.ilyenkor mindig szexkapcsolatot akar tőlem ami addig tart amíg nincs új barátnője majd szónélkül eltünik az életemböl.ezt már kétszer eljátszotta velem.Ennyire semmibe néz engem?

Figyelt kérdés

ma 11:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked is megfelel, hogy csak szexeltek, akkor hajrá. Ha te kapcsolatot akarnál, akkor felejtsd el.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11# Sztem ha csak szexet akarna se fér bele ilyen, hogy ha nincs más jó őt is dugni, de egyébként meg leszarja. :D
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#12 hát de alapvetően erről szól a szexre összejárás. Ha érdekelné őt emberileg is, akkor összejönne vele😀
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Igen semmibe sem vesz.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13# Van akinek igen. Nekem nem kellene ilyen, még ha csak dugni járunk össze akkor se. :)
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
#15 nálam személy szerint nem működik az ilyen barátság extrákkal féle hülyeség, amire te gondolsz. Most ha valaki kedvel, jó a szex, az vállaljon fel barátnőnek is. Ha nem akar, mert ahhoz nem tart elég jónak, akkor kopjon le és ne zavarja össze az érzelmeimet kedveskedéssel :D Szexkapcsolat = csak szex, nem kell jópofizás meg kedveskedés, mintha járni akarna, de mégsem.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16# Nem vagyunk egyformák. Nekem meg ez a natúr szexkapcsolat nem menne, akkor inkább maszturbálok. Kb ugyanannyi személyeskedés van mindkettőben. :D én inkább a baráti kapcsolatot preferálom, de akkor meg ugye ez nem fér bele, hisz ténxleg ne egy eldobható zsepinek használjuk már egymást. :D
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#17

De annak használjátok egymást csak többet jópofizik veled a pasi, hogy tovább használhasson zsepinek. Hidd el, egy barátság extrákkal csajt pont annyira nem tart barátnő alapanyagnak, mintha csak áthívna szexelni, mikor kanos.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz. Nyilvánvalóan ez nem jó neked. De akkor miért mész bele? Nem ő az egyetlen pasi a világon!
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

18: Ezért vannak sokan fennakadva azon is hogy hány szexpartnere volt a csajnak vagy hogy voltak-e egyéjszakásai vagy hogy volt-e egyáltalán komoly. Mert ha most benyögi a csaj, hogy ő rá egy hónapot kell várni és a kezét sem lehet megfogni, közben meg 8 másik szinte azonnal megkaphatta, akkor nyilván nem nézi sokba a pasit. A kérdésben szereplő csaj se gondolkodna sokat, hogy legyen-e komoly a faszival aki közben semmibe nézi, de nyilván egy másik pasival már nem biztos, hogy ez lenne, ott már lehet kettős mérce lenne.


A kettős mércét sok férfi kerüli, semmi meglepő nincsen ebben, nyilván nem barátnő alapanyag az aki semmibe néz téged. Meg nyilván az sem aki nem jön be, de azért 1-2 alkalomra használni lehetne, az meg megint egy más téma, hogy mekkora egy hulladék az olyan férfi aki hazudik, meg hiteget a szexért cserébe.

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!