Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok amikor egy pasi 2-3x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor egy pasi 2-3x eljuttat titeket a csúcsra akkor bele szerettek egy picit a szex alatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt,arra, hogy sok nő panaszkodik, hogy nincsen orgazmusa. Amikor jön egy férfi aki meg eljuttatja többször is a csúcsra akkor a nő bele szeret a pasiba a szex alatt?


Miért kérdezem?


Azért mert a nőknél a fellángolás egy minden napos dolog. Képesek valakibe 1 perc alatt bele szeretni, egy hétig oda lenni és ugyan ilyen gyorsan kiszeretni.


A másik, hogy,a nők mindig az érzelmekkel jönnek.



ma 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szokták mondani, hogy a külső megfog, belső megtart, jó szex összeláncol.
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem. A szerelem nem ennek függvénye.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Voltak már szuper szexpartnereim akikkel jó volt az együttlét, orgazmusom is volt, de egyikbe sem szerettem bele. Évek alatt sem.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki őszinte véleményt ír, az miért van lepontozva?

Én nem szeretek bele olyanba, aki képes kielégíteni. Olyanba szeretek bele, aki a lelkemet érinti meg.

Az ujjaimba se vagyok szerelmes, pedig sok orgazmust okoztak már…

Ha összesodorna az élet egy olyan férfival, aki képes legalább egy orgazmust elérni nálam, azt bezárnám a hálószobába, és soha ki se engedném

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!