Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben ez segíthet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ez segíthet?

Figyelt kérdés
Szoktam kb heti 2x masztizni (csikló izgatással). Volt már nyalástól orgazmusom, de nagyon ritkán és nagyon nehezen. Nekem mintha kevés lenne a csiklómnak az az inger. Ha leszoknék a masztizásról, akkor ez javulna? “Elszoknék” tőle és könnyebben elélveznék nyalástól?
ma 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Ujjazzanak is közben az segíthet. Lehetőleg valaki olyan aki tudja is mit kell maszírozni odabennt

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok. Szerinted azt még nem próbáltam? El tudok élvezni nyalástól, csak rengeteg idő kell hozza, mert nekem nem elég intenzív a nyalás, mert hozzá vagyok szokva a kezemhez..:
ma 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi különbség. Én is nehezen élvezek el orálisan, de ezt el kell fogadni. Nem mindenki ugyan olyan. Ha nem masztizol egy ideig (nem direkt, de volt olyan hogy nem csináltam több hónapig) akkor sem változott a helyzet.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet, de akár az is, ha gyengébben érsz a csiklódhoz. Hosszabb idő lesz elmenni, de sikerülhet.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valakinek nagyon, valakinek kevésbé érzékeny a csiklója. Ezen heti pár maszti nem változtat
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az segitene inkabb rajtad, ha tobbet izhatna a srac nyalas elott. Csok, olelgetes, ruhan keresztuli fogdosasok, stb. Ilyenekre gondolok.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!