Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy átlag ötven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlag ötven év feletti nő él még szexuális életet?

Figyelt kérdés
(Az átlagot szeretném kérdezni hiszen lehetnek kirívó esetek.)

ma 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
#10 Az ötvenes,hatvanas években is lehet aktív életet élni. Sportolni, táncolni, utazni, stb. De a szex? Azért az már ebben a korban nagyon meredek. A párom és én hiába sportolunk naponta, hiába a sok tápkieg ,vitamin és az egészséges kaják. Hiába vagy fiatalos a kor akkor is kor. A kor meglátszik. A test már nem olyan mint a harmincas éveinkben. Még olyan világklasszis sportolón mint Frank Zane is meglátszik az idő vasfoga. Először nem igazán értettem a párom, hogy miért nem mutatkozik elöttem meztelen de már tökéletesen megértettem és én is így vagyok vele. A szex a fiataloké. Elfogadom más véleményét de ötven felett a szex már kezd szánalmassá és nevetségessé válni. Próbálunk méltósággal öregedni.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

#11


Ez hülyeség amit írsz. :) Nyilván más elvárásokat kell támasztani egy 50+-os nő felé, nem lehet olyan a teste de ettől még tud örömet okozni. Az meg hogy állítólagos 50-es pasiként te így gondolkozol a saját párodról, hogy jogosan takargatja magát előtted az külön gáz.

ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Neten sok olyan 50+-os nőt ismerek aki szexuálisan aktív, de ez kicsit csalóka, mert ahonnan ismerem őket azok az oldalak pont erről szólnak. Ugyanakkor ha csak így random megyek az utcán és nézem az idősebb korosztályt vagy épp a családban nézem, hogy milyen a viszonyuk egyes pároknak akkor szerintem a többségre ez nem jellemző.


Nagyon sok a rossz kapcsolatban élő idősebb ember és náluk ha még esetleg lenne is igény valamelyik fél részéről a szexre, akkor sincs már meg az a kapcsolat, hogy meg is kapja.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
12. Véleményem szerint egy ötvenes hölgy joggal takargathatja magát. Nem akar már szexuálisan vonzó lenni hiszen már túl van ezen a dolgon. De ez a természet rendje. Úgy pedig nem fog tudni sem örömet okozni sem pedig fogadni, hogy nincs megelégedve saját magával. Ez ellen nem lehet semmit sem tenni.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
60 felett teljesen aktív nemi életet élek. Nő vagyok.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

ma 15:13

És az ismerőseid körében ez egy teljesen átlagos dolog? Mert az, hogy te még aktív vagy ilyen téren nem igazán mond el sokat az átlagról, arról nem is beszélve, hogy aki nem az, az valószínűleg nem ilyen fórumokat fog böngészni. :)

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csodálattal olvasom, hogy van olyan nő és nem csak ötven felett aki igényli a szexet. Számára nem nyűg, teher, kötelesség és egy gyorsan essünk már túl rajta dolog és azért imádkozik, hogy a párja impotens legyen.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!