Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy átlag ötven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlag ötven év feletti nő él még szexuális életet?

Figyelt kérdés
(Az átlagot szeretném kérdezni hiszen lehetnek kirívó esetek.)

ma 13:08
1 2
 1/16 chevyv8 válasza:
78%
Persze
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Az én feleségem már nem, pedig még csak +40, de már nem is nagyon menstruál. 0 libidó...
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez megint emberfüggő. Van aki él szexuális életet van aki nem. Én most 44vagyok és eszméletlen magas a libidóm remélem még sokáig igy lesz.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
persze, általában igen (ha van kivel). Sok nőnél a klimax épp, hogy meghozza a libidót.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4. Bár számszakilag nem sok a különbség 44 és 50 között de életkorban mégis nagy lehet a változás leginkább nőknél. A változókor hatásai miatt. Nekem férfiként 44 éves koromban a libidóm 10/9 volt átlagban. Aztán most 52 évesen 10/ 0 lett. Úgy, hogy testalkatilag nem változtam, sőt most még többet sportolok is és még jobban odafigyelek az egészségemre. Mondjuk én speciel kifejezetten örülök ennek a nullás szintű libidónak. :) Lehet, hogy a férfi változókor sem egy legenda. :) 6 éve teljesen szexmentesen élek.
ma 13:27
 7/16 A kérdező kommentje:
5. "klimax épp, hogy meghozza a libidót." Na én ilyet sem hallottam még hanem inkább az ellenkezőjét.
ma 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:
7: akkor tájékozódj alaposabban. :)
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. Biztos, hogy van több olyan is de ha megnézel bármilyen ezzel foglalkozó tudományos vagy kevésbé tudományos cikket akkor a változókor egyik legjellemzőbb következménye a libidócsökkenés. Rengeteg válás is emiatt következik be ebben az időszakban. (Apu még virgonckodna de a reggeli merevedése érdeklődés hiányában elmarad. :)))
ma 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Még 60 fölött is nagyon sokan élnek nemi életet.

Miért gondoljátok azt, hogy 40 fölött az ember elkezd agonizálni, és már csak eszik, meg alszik?

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!