Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mostani pasimmal nem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani pasimmal nem olyan jó a szex , pedig sokáig birja csak a penisze nem akkora mint az exemnek , kiderült hogy 16-17cm neki ami ugy tudom atlag vagy a feletti , de ez keves lenne nekem ?? Az a pár cm ennyit jelent ?

Figyelt kérdés
Exemé majdnem 20 volt azt tudom
szept. 1. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy legalábbis ezeket a méreteket mondták inkább :)


Lehet a 20 centis exed volt 16-17 a mostani meg 13 csak mindenki rádob egy 3 centit :D


De ha tényleg 16-17 akkor nem a srác méretével van gond az biztos, mert egy 12 centire még azt mondom jogosan mondják a nők hogy nem nagyon érezni, de azért ez az átlag méreten belül a legnagyobb, vagy kicsit átlag feletti is.

szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Így látatlanban azt mondanám, hogy az exednek valószínűleg nem csak hosszabb, de vastagabb is volt.

A mostani pasidé sem egy rossz méret, nem hiszem hogy azt a 3 centis különbséget hosszban hiányolod ennyire, viszont ha kevésbé vastag, azt nagyon meg lehet érezni. Mármint a hiányát. Ott 1cm különbség már ég és föld.

Pl.20/5 vagy 17/4


36N

szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen a vastagság talán még fontosabb is. De szerintem ha már 4 centi vastag van onnantól nem hiszem hogy az gond lehetne.
szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
NEVETSÉGES elvárásaid vannak.
szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A 16-17cm pedig már az átlag teteje... Akkor vagy pár cm-t hozzácsal, vagy te vagy az átlagnál tágabb. Egyébként milyen vastag?
szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vastagsára szerintem nagyon hasonlóak 4.5 volt az exemnek, méretekben nem hazudtak ... lehet a teknikaja nem olyan jó számomra,remélhetőleg csak egymásra kell hangolodni
szept. 1. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Sose tudhatod hogy nem hazudnak e.
szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" kiderült hogy 16-17cm neki ami ugy tudom atlag vagy a feletti , de ez keves lenne nekem "

Kiderült hogy te is csak az átlagot nézed, nem azt hogy jó legyen.

szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár cm is sokat tud számítani, ha egy lány kifejezetten a mély behatolást élvezi.
szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!