Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos bele szaladtam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos bele szaladtam egy ilyenbe.Mi a véleményetek arról a pasiról aki azt mondja nektek hogy ő ért a nőkhöz és mennyi nő volt az életben. Mikor arra kerül a sor hogy szex legyen kiderül hogy kicsi a farka nem tud nyalni és kézzel is ügyetlen?

Figyelt kérdés
máj. 19. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mind1 pasi vagy no ha dicsekszik, semmit sem tud jol csinalni...
máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Aki a mennyiséggel henceg, annak csak egy újabb strigula leszel, egy kapcarongy.


Mondjuk eléggé balek az a nő is, aki nem tudja előre megbecsüln

máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
...megbecsülni melyik pasi mennyit tudhat.
máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Aki tényleg "ért" hozzá az nem dicsekszik ezzel és nem próbálja bizonygatni. Persze mindenki más és meg kell ismerned a partnered egy bizonyos szinten, de ha valamit jól tudsz csinálni akkor arra nem fogsz rászorulni, hogy bizonygasd..
máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki mennyiséggel henceg, az sokszor még szűz.
máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne dicsekedhetne az, aki ért hozzá?! Ha valamiben jó vagy (biciklizés, fekvenyomás, matek, fizika, szobrászat, főzés) akkor alkalom adtán nem emlited meg? Még úgy szerényen sem?!


#2 és #3 voltam

máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem írd ki még párszor... 😑🤦🐑

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7.válaszolo. azt a kérdést nem én írtam ki. De köszönöm a hozzászólást
máj. 19. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Az a véleményem, hogy ügyes.

Előadott valami gyenge műsort, kapott érte egy potya dugást.

Ügyesen rá érzett, hogy milyen csaj kajálja ezt be.

máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nincstovább ***** válasza:

#2

xD

Hogy hogy balek aki elsőre nem tudja megbecsülni mit tud a férfi? xD

Talán jövőbe kellene látnunk, hogy most elsőre nem csak azért bénázik, mert izgul, hanem mondjuk azért mert tényleg egy figyelmetlen balfasz? xD

Ha elsőre tudnánk a férfiak jórésze kimaradna a repertoárból xD


Kedves kérdező, az ilyen férfiról az a véleményem, hogy szájkaratés :) Mert ha úgy bambázik, hogy előtte nem dicsekedik a semmire, akkor még tanítható. Ha viszont veri a mellkasát, hogy ő így meggyűri a lepedőt, úgy kinyal, hogy a szemed fennakad, azt nem fogod meggyőzni az ellenkezőjéről… az ilyen hapsi kukaérett :)

32/N

máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!