Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményem szerint nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményem szerint nagyon kicsi és visszataszító a péniszem. Szerintetek valóban ennyire kicsi lenne?

Figyelt kérdés
Olyan 13-14cm lehet talán, bár sajnos pontosan nem tudom, sohasem tudtam megmérni. Nagyon kicsinek látom és úgy érzem emiatt kinevetnének. Ami még megkeseríti az életemet az az, hogy egy jó ideje fel sem áll rendesen vagy szinte semennyire sem. Ha néha fel is áll az sem tart sokáig. Annyira szégyellem, hogy a szex sem hiányzik emiatt. Sőt odáig fajult, hogy teljes mértékben kevésnek érzem magamat a nőkhöz. Így is egy szerencsétlen vagyok és ez végképp nem hiányzott.

2022. ápr. 23. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, nekem még vékony is nem csak rövid. Mindezek tetejében még ronda is vagyok :). Nálam csak jobbat találnak a nők, úgyhogy én már nagyon régen elengedtem.
2022. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért ezt nézzétek meg mielőtt temetitek magatokat...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Tudom azt hiszitek közhely, de valóban igaz. Nem a méret a lényeg. Ha szex közben magabiztos vagy az az egyik legvonzóbb dolog.

Egyébként én nem rég egy partnerem kedvéért lemértem hogy a vibrátorom mennyire mélyem tudom bedugni. Hát 13 centi volt a teljes mélység, pedig abszolút felvoltam izgulva. 😅 Szóval nálam ez a méret pont nyerő. Voltam már olyannal akinek nagyobb volt, vagy fájt mikor elkapta a hév vagy figyelnie kellett hogy ne dugja be teljesen. Az sem igazán jó.

Úgyhogy személy szerint nekem pont a 10-15 centis férfiak a tökéletesek ☺️

25/N

2022. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

13-14 cm nem olyan kicsi.

De a leírtak alapján egy szexuálpszichológus jó eséllyel tudna a problémáidon segíteni.

2022. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

#3


Vastagság preferenciádat is írd le, mert nekem pl. csak 3 cm "vastag". Fogadok röhögve menekülnél, ha látnád :D. Jó mondjuk, ronda is vagyok úgyhogy nem látnád.

2022. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Én 13 centi vagyok. Ha akarom a Pàrom sikítva èlvez amikor dugom.


Nyugodtan dughatom akàrmilyen kemènyen biztosan nem sèrtem meg a mèhszàjat. Szopàsnàl könyebben beveszi tövig, ès popsit is nyugodtan dughatok.


Jó a farkad hidd csak el.

2022. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Atlagos
2022. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kicsi, hanem átlagos. Szorongó a személyiséged, most a péniszméretedben találtál egy újabb okot a szorongásaid táplálására. Keress fel egy jó szakembert, pszichésen van gond nem a nadrágodban.
2022. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az átlagos számomra azt jelenti,hogy semmire sem való.
2022. ápr. 23. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Nèzd ha te arra gerjedsz hogy megalàznad a pèniszed mèrete miatt akkor írj ràm. De amúgy valójàban semmi baj nincs a mèreteddel.
2022. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!