Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vettem észre hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre hogy a kis, illetve átlag méretű péniszű férfiakat alázó kommenteket általában férfiak írják ?

Figyelt kérdés

Nőtöl a legdurvább amit olvastam az volt hogy átlag alatti méretűvel ő nem tudja annyira élvezni a szexet, ennél durvábbat sose, és ez szerintem egy normális és érthető komment.


De az ilyen lenéző, megalázó kommenteket meg az olyanokat ahol már a 15-16 centis péniszt is kicsinek nevezik eddig úgy vettem észre inkább férfiak írják. Ezekre sokszor privátozásokból jöttem rá.


Vajon mi lehet az oka ? Ők is hadonló mérettel rendelkeznek és leakarják húzni a többi társukat az ő szintjükre, ha már nekik nem megy a csajozás ? Vagy nagy mérettel rendelkeznek de nem jön össze semmi aztán a frusztációjukat az egyetlen egy előnyös tulajdonságukkal akarják ellensúlyozni ?


tegnap 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy akinek tényleg nagy és elégedett azt pont nem érdekli kinek mekkora és a sajátjával sem kérkedik sehol. Ez a faszméregetés csak a férfiakat érdekli nagyrészt, de nőknél ugyanez a mellméret.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is érdekes hogy sok nő a punciját szűknek tartja.Közben meg vannak férfiak akik a méretes puncit imádják.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert le akarja húzni a többi férfit is. Úgy gondolja a pénisz mérete miatt sikertelen. Közben lehet csak önző, gyenge képességű, vagy szexuális kultúrában nem jártas, esetleg mindhárom egyszerre.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A férfit lingájának (hímvessző) nagysága szerint három osztályba sorolják, ezek: a nyúlférfi, a bikaférfi és a csődörférfi.

A nő, jónijának (hüvely) mérete szerint, szintén háromféle lehet: őztehén, kanca vagy nőstényelefánt.


Kérdés,miért akar egy nyúlférfi kancát.Esetleg valami különleges képességgel kell rendelkeznie.

Extra széles törzsű farok,hatalmas hosszú széles makkal.

De akkor sem fog elérni pontokat a hüvely végén.

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a kis farkúak saját magukat hergelik ezzel a baromsággal, mi nagy farkúak pedig már csak azért is adjuk alátok a lovat. Nem azért röhögünk rajtatok, mert kicsi a farkatok, hanem hogy mekkora problémát csináltok ti ebből.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!