Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen korosztályú lányokat/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztályú lányokat/nőket legnehezebb felszedni?

Figyelt kérdés

ma 09:10
A kérdező szavazást indított:
Tinik (20 év alatt)
20-24 éves lányok
25-29 éves nők
30-39 éves nők
40 év feletti nők
Lány/Nő vagyok
Homoszexuális férfi vagyok
18 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a tiniket a legnehezebb felszedni mert rengeteg lehetőségük van és folyamatosan nyomulnak rájuk minden korcsoportból. (Kitudják választani a legjobbakat ízlés szerint)


Általában minél idősebb egy nő annál könnyebb felszedni mivel ha van egy normális anyagi helyzete a férfinak sportol nincs elhízva se gyereke se nem házas illetve tud értelmesen kommunikálni már nagyon jó pozicióból indul.


De ez én tapasztalatom lehet vkinek meg pont a fiatalabb könnyebb

ma 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:
80-90 éveseket
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó akkor bejölheted a 40+ opciót.


Bár jellemzően legtöbb ember 80-90 körül már 0 párzási szándékkal/képességel rendelkezik.

ma 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
A szavazás rendszere hibás, mert nem lehet egyszerre két lehetőséget bejelölni - pedig most az úgy lenne helyes!
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fejtsd ki.


Tini és 25 alatt?

Mert igen hasonló nehéz

ma 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Kifejteni?

Például lehet jó válasz a tini vagy a 40+ (vagy egyszerre mindkettő), de emellett a válaszadó lehet nő vagy homoszexuális is.

ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez attól is függ hány évesek vagyunk mi férfiak
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!