Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi arra az esély, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi arra az esély, hogy ha visszatérek az online párkeresésbe és 25 évesen a 35+ korosztályt célzom meg, akkor csak a kiéhezett perverzek fognak tolongani?

Figyelt kérdés
Jó, kicsit provokatív a cím, de kb ez a helyzet, mindig is az érettebbeket preferáltam, 1.5 éve nem voltam senkivel, itthon nem is randiztam/ismerkedtem, de most arra gondoltam, hogy online is elkezdek majd ismerkedni, ezzel is növelve az esélyeim, persze élőben is szeretnék, ezzel nincs is gondom, szeretek szocializálódni. De tudom, hogy sokan utaznak a fiatal nőkre és persze nem fogom széttenni a lábam az első randin, már nem, de mégis az eget le tudják sokan hazudni az égről

szept. 10. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos megtalálnak majd normális partner jelöltek is, viszont a sok perverz után annyira ki leszel égve, hogy nehezebben fogod ezeket meglátni.


Én azt tapasztalom, hogy elég perverz nyitással sokkal hamarabb találok beszélgető partnert, vagy akár többet. Régen direkt az adatlapon olvasott adatokra egyedi üzeneteteket próbáltam írni, kreatívnak lenni...nem érte meg.

Chaten, társkeresőn a perverz üzenetekre sokkal hamarabb kaptam választ, reakciót.

Szóval az olyan, mint pl én elég hamar kiesünk azoknál akik egyből offolják a perverzeket, viszont ez is egy jó szűrő, mind2 oldalról.


Az esélyeidről meg ennyit, hogy 50%, vagy igen, vagy nem. Viszont komolyra fordítva a szót az első bekezdésben leírtam milyen helyzet áll(hat) majd elő. Neked kell eldöntened mit is keresel és próbálkoznod az ismerkedéssel. Nőként 100 hülyén át kell rágnod magadat amire 1-1 normálisat találhatsz, de még azokkal is óvatosan, mert sokan hazudnak ugye.


Sok sikert :)

szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen a te szűrésedtől függ.
szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valaki attol perverz, hogy szereti a szexet? Es az adott illetonek nem jon be?

Vagy attol perverz, hogy szereti a szexet, joval idosebb, es nem jon be ? :D


Mert ha bejon, akkor mar nem perverz, hanem szexi. :D


En szeretem a fiatal noket, de nem jelenti azt, hogy esz nelkul megdugnam, "ha mar az elso randin szetteszi a labat". :D


Bocsi.

szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki kifejezetten erre vadászik. Nyilván a szexet én is szeretem, mondjuk a másfél évből pont az ellenkezőjére lehetne következtetni
szept. 10. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:

Abból, hogy 1.5 éve nem szexeltél még nem azt jelenti, hogy ne szeretnéd a szexet. Én is hasonló cipőben járok mégis szeretem a szexet, vágyom is rá, csak nem találtam megfelelő partnert. Akivel meg szexelhettem volna amikor csak akarok (igen férfiként is van ilyen opció, ha normálisabb is tud lenni az ember), azt meg nem akartam kihasználni.


Meg itt jó kérdés, hogy pontosan mit is értesz perverz alatt. Olyan pasit aki kizárólag szexet akar, vagy olyan akinek vannak szexben perverzebb vágyai is.

szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BeefEater ***** válasza:

Mennyi az esélye, hogy kiéhezett perverzek fognak megtalálni? Legalább 100%.

Viszont biztos, hogy lesz köztük olyan is, aki ezen kívül tartós kapcsolatot is akar. Hogy hogy szűröd ki őket a zajból, az más kérdés.

szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Aki kifejezetten erre vadászik."


Fiatal nokre? Ahogy oregszel, egyre tobb no lesz fiatal. :)

Szoval isten hozott a klubban. Most meg vadasznak rad.. ;)

szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!