Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert gondoljak itt rengetegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak itt rengetegen, hogy kivancsi heterok nem leteznek?

Figyelt kérdés
A legtobben (foleg sracok) azt gondoljak, ha egy srac vagyik ra, hogy KIPROBALJA egy masik sraccal a szexet, akkor az mar minimum biszexualis, de inkabb homoszexualis. Szerintem kiprobalni heterok is kiprobalhatjak, attol meg heterok maradnak. Ha viszont bejott nekik, es tovabbra is vagynak ra, na onnantol mondanam mar, hogy akkor biszex legalabb az az ember. Rosszul gondolnam?

ma 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jól gondolod.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez egyben jo hir is a melegeknek, hogy minden hetero egyszer tancba viheto legalisan! 😅
ma 13:43
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudjuk meg, hogy a "húsleves cérnametéltel" finom-e, ha megkostóljuk :)
ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
Ha ki akarod próbálni és megvan a vágy, akkor már bi/meleg vagy. Ez olyan mintha kimennék a temetőbe és megdungnék egy hullát, akkor nem vagyok necrofil csak kíváncsi mert csak egyszer ki akartam próbálni?
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Hát én azt sem értem miért kell a másik megerősítése a saját identitásodhoz. Nekem ameddig nincsen vele dolgom (vagy nem egy nagyon juicy gossip része), addig semmilyen érdeklődésem nincsen az irányába hogy ki, kit (szeretne vagy sem) dugni.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#4-es: Te most ezt osszemosod olyan dolgokkal, amik illegalisak eleve. Jo, hogy az pedofiliat meg a megeroszakolast nem kevered meg ide... 🤮
ma 13:50
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Én személy szerint azért utasítom el ezt a kifejezést, mert én heteronak vallom magam. Ami, számomra azt jelenti, hogy eszem ágában sincs, még gondolati síkon sem, fiúhoz közeledni, vagy hagyni, hogy fiú közeledjen. Ez látszik rajtam, az öltözködésemenen, a viselkedésemen, minden esetben.


Viszont nekem heteroként kellemetlen helyzetbe hoz, pontosan a kérdező válasza miatt, az a szitu, ha egy fiú közeledni akar hozzám. Nem nem minden heteroszexuális kapható a honokosoknak egy körre. Nem Nem érdekel hogy mit tudna nyújtani.

És nincs kedvem ezt elmondani minden olyan szituban, ahol errefelé indulna el egy kommunikáció. Én tiszteletben tartom azt, hogy a homokosok szeretik egymást. De ők is tartsák tiszteletben, hogy még a gondolata is taszít annak, hogy homokos közelébe keveredjek.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát alapból a kipróbálás utáni vágyhoz már kell az, hogy vonzódj a saját nemedhez. 28 évem alatt még soha, részegen sem éreztem kísértést a saját nemem iránt, akkor se, ha meztelenül feküdt mellettem :D Na EZT nevezik heteronak. Nem azt, amiről te beszélsz.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy milyen közegbe teszed az elméletet, ha valamit ki akarsz próbálni, akkor nem mondhatod, hogy nem érdekel, hogy nincs benned késztetés, hogy olyat tegyél, ami a nagyközönség szerint “normális”.

Ezzel csak a látensek akarják megnyugtatni magukat, hogy ők nem biszexek, csak kíváncsiak.

Ha én kiváncsi vagyok rá, hogy milyen elvágni valaki torkát, és egyszercsak meg is teszem, akkor ha letartóztatnak, azt fogom mondani a bíróságon, hogy én nem vagyok gyilkos, csak kíváncsi.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
#6-os: Miért ne keverném bele? Iránban 9 éves kortól házasodhatnak. Más országokban ki is végzik a melegeket. Az hogy mi legális mi nem, az ország függő. Ettől függetlenül már táncba akartad vinni a heterokat és úgy állítod be ez egy lehetőség neked. Tőlem aztán oda dugod a farkad ahova akarod, de attól egy hetero nem fogja széttenni a lábát "kíváncsiságból".
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!