Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert gondoljak itt rengetegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak itt rengetegen, hogy kivancsi heterok nem leteznek?

Figyelt kérdés
A legtobben (foleg sracok) azt gondoljak, ha egy srac vagyik ra, hogy KIPROBALJA egy masik sraccal a szexet, akkor az mar minimum biszexualis, de inkabb homoszexualis. Szerintem kiprobalni heterok is kiprobalhatjak, attol meg heterok maradnak. Ha viszont bejott nekik, es tovabbra is vagynak ra, na onnantol mondanam mar, hogy akkor biszex legalabb az az ember. Rosszul gondolnam?

ma 13:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert ha érdekel a fasz akkor bi vagy nem heteró
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%

Vannak a kiváncsi heterók, akiknek eszébe jut, hogy milyen lehet egy a saját nemébe tartozó ember micsodájával foglalkozni, érinteni, szájba venni, nyalogatni, a testébe fogadni, majd ezek a kiváncsi heterók megborzongnak, és kirázza őket a hideg, vagy esetleg öklendeznek.

És vannak a kiváncsi heterók, akiknek eszébe jut, hogy milyen lehet egy a saját nemébe tartozó ember micsodájával foglalkozni, érinteni, szájba venni, nyalogatni, a testébe fogadni, majd ezek a biszex emberek meg is teszik, amire kíváncsiak.

Capisci?

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
21%
Én egy kíváncsi típusú heteró vagyok .
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

Én kíváncsi heteró nő vagyok.

De a másik nemmel való dolgokra vagyok kíváncsi.(Hármas, anál, BDSM, stb.)

Arra nem, hogy másik nőt milyen jó lenne megcsókolni vagy kinyalni. Felfordulna tőle a gyomrom. De hogy ő érjen hozzám arra sem vágyok sem kíváncsi nem vagyok.

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%

Én pedig férfi vagyok és nőkre vagyok kíváncsi .

25 - voltam .

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%

Rosszul gondolod, mert szerinted az első nem biszex dolog, de ők.a harmadik már igen...

Nem! Az első " indíttatása" már ugyanaz a biszexuális vagy.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
Hetero főleg férfi NEM fog ilyet csinálni
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki heteró, akkor elképzelni sem, tudja agát egy másik pasival. Egyszerűen nem heteró, aki le akar feküdni egy másik pasival.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor ènnkis törtènetem,a b@zizóknak!


47èves vagyok!!! 20èves koromba,figlalkoztatott a dolog,kipróbáltam. 1aktus volt,rájöttem nem az èn pályám. Azóta heterókènt èlem gyarló èletem,2gyerek,1felesèg. Eszembe se jut azóta,hogy azonos nemüvel. ...


Akkor èn jelenleg rejtett b@zi vagyok szerintetek?

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
26%
31 Igen
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!