Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert gondoljak itt rengetegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak itt rengetegen, hogy kivancsi heterok nem leteznek?

Figyelt kérdés
A legtobben (foleg sracok) azt gondoljak, ha egy srac vagyik ra, hogy KIPROBALJA egy masik sraccal a szexet, akkor az mar minimum biszexualis, de inkabb homoszexualis. Szerintem kiprobalni heterok is kiprobalhatjak, attol meg heterok maradnak. Ha viszont bejott nekik, es tovabbra is vagynak ra, na onnantol mondanam mar, hogy akkor biszex legalabb az az ember. Rosszul gondolnam?

ma 13:40
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#7-es: tevedes, hogy en azt mondtam, hogy minden hetero tancba viheto egyszer! En azt mondtam, hogy minden heteronal legalis meg ha egyszer tancol (attol meg hetero marad, ha nem akar tobbet "sraccal tancolni" utana). Tudom es elfogadom, hogy vannak olyanok is, akik elmeleti szinten is undorodnak ettol.
ma 13:57
 12/33 anonim ***** válasza:
68%
De ilyen szerintem nem létezik. Vagy vonzódik valaki a neméhez és akkor a kipróbálás után is fog, vagy nem és akkor ki se akarja próbálni.
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem. És nem. Elméleti síkon MINDEN VALÓDI hetero undorodik mindentől, ami a saját nemének érintésével kapcsolatos.

Aki már eljátszik a gondolattal, hogy bármit is tenne egy azonos neművel, az már egy cseppet sem nevezhető heteronak.

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%

Miért gondolják a langyosok, hogy ők heterók ??

Miért gondolják a forrók, hogy ők csak langyosok ??

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom milyen szabályrendszer létezik erre, ki mikortól nem fér bele a hetero orientációba.


Én 34 éves nő vagyok és soha, semmilyen körülmények között nem kívántam meg még nőt. Kipróbálás szinten sem érdekel és gyanítom soha nem is fog.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
39%

“ Nem tudom milyen szabályrendszer létezik erre, ki mikortól nem fér bele a hetero orientációba.”


Értelemszerűen onnantól, hogy veled ellentétben, érdekli a saját neme is.

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
26%
Az homo kategória!!!
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
* Az homo kategória amit ti itt írtok.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a kérdezőt vesszük alapul már nem is értelmeszerű kedves 18-as.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%

#21

Magyarul nem képes elfogadni, hogy nem hetero és próbálja kedve szerint átírni a kategóriákat. Ettől még homár.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!