Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után Át kellene értékelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után Át kellene értékelnem a kapcsolatunkat párommal? N28

Figyelt kérdés

nyáron eljegyeztük egymást, 8 éve után. Én 28 éves vagyok, Párom 30.

Mindig is kicsit visszafogottabb voltam a szexualitás terén, nem voltam oylan nyitott mint ő, pl nekem ő a 2. férfi az életemben. Vallásos családból származom így nálunk a szexi is tabu téma többnyire és csak a gyerek nemzés miatt kerül szóba. Párom viszont nagyon is nyitott. Többször mondta hogy elmehetnénk együtt swinger bárba, akár csak nézelődni vagy keresni egy párocskát párcserére, még a házasság előtt kicsit kiélni magunkat. Végül abban egyeztünk meg hogy legyen egy lányos hármas, és utána ha szeretném egy fiús is. A lányos hármas igazán jól ment, mindenki elégedett volt, a fiús hármast igazából én nem annyira akartam de bele mentem az ő kedvéért.

A beszálló fiú az egyik edzőtermi barátja volt. Az első alkalom visszafogott volt, nagyon figyelmes és gyengédek voltak mindketten, ez nagyon tetszett, így párom felajánlotta hogy ismételjük meg úja. Ekkor már máshogy alkultak a dolgok, sajnos a fiúk többet ittak a kelleténél és én is. Mondhatni berúgtam kicsit. Ezután a gátlások nagoyn elszabadultak és vadultak, olyan dolgokat tettek amit előre nem beszéltünk meg. Nem ellenkeztem , tudom ez hiba votl.. utólag már ne panaszkodjak, gondolom?! Engem az döbbentett csak meg, hogy a párom gondolkodás nélkül megtett velem szemben dolgokat, kvázi egy darab húsként bántak vele. Nem tudom hgoy csak az alkohol vagy a helyzet miatt, de kiábrándító volt számomra.


ma 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem teljesen jogosan érzed magad megbántottnak a helyzetben (ignoráld az ilyen minekmentoda jellegű kommenteket). Minden szexuális aktus - az is ha ketten vagytok, és az is ha többen - minden esetben beleegyezésen kell hogy alapuljon. Nem csak az aktusba, de az aktus során történt doglokba is. Tehát a feleknek teljes mértékben tudniuk kell és kommunikálniuk azt hogy mi fér bele. Én, ha ketten vagyok a partneremmel akkor is jogosan elvárom, hogy a szex az én igényeimnek megfeleljen és gondoskodok róla, hogy a partneremének is. Igen, van, hogy legyen durva, van hogy legyen végtelenül kedves és romantikus, van amikor azt szeretném, ha ő irányítana, máskor én, néha elférnek extremitások is, de SOHA NEM úgy, hogy ne egyezzen bele mindkettőnk. Soha nem érezheti magát az egyik fél belegyezése nélkül megalázottnak egy ilyen szituációban. Ez az alapja minden szexuális interakciónak, ha ez nem valósul meg, akkor ott szex közben teljesen nyugodtan lehet azt mondani, hogy ez nem okés, azonnal abba akarom hagyni. Ezt meg kellene már mindenkinek tanulni, aki szexel vagy szexelni akar.


Szerintem próbálj meg beszélni erről a partnereddel. Ha nyitott erre, és úgy érzed, hogy megérti, hogy mi és miért esett neked rosszul, akkor lehet hogy túl tudtok ezen jutni, lehet hogy akár terápiával. Ha úgy érzed, hogy ezt nem tudod megbocsájtani neki, ha elutasítóan reagál az érzelmi igányeidre (miutána testi igényeidre már sikerült), akkor szedd össze magad és hagyd el a saját érdekedben. Megérdemled a biztonságot és a bizalmat mint lelki mind fizikai oldalról!

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Akárhogy is vicces lesz a vallásos család és egymás előtt örök hűséget fogadni :D
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a történettel nem sokat mondtál, azt ugye tudod? Nem derült ki, hogy szex előtt lefektettétek-e a szabályokat, amiket a fiúk áthágtak? Nem derült ki, hogy akkor ott te is akartad és élvezted, csak tiszta fejjel szégyelled magad miatta? Ha viszont te is benne voltál és nem beszéltétek meg előre az áthághatatlan szabályokat, akkor nem fair rajtuk utólag számonkérni. Mindenkinek mások a határai, neked ez (nem tudjuk mi) sok volt, más nő lehet, hogy mégjobban beindul tőle.
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
13: sokban egyetértek veled, mert tényleg jó volna több részletet ismerni, de abban nincs igazad, hogy utólag nem lehet számonkérés valakit a helytelen cselekedetéért. Ha én a párommal kettesben szexelek, de hirtelen análozni kezd, úgy, hogy még sem kérdezett, akkor az ugyanúgy számonkérthető. Az aktusok előtt, különösen egy hármas felállásban, tényleg a legjobb, ha legektetik előre a szabályokat, de ha nincsen megbeszélve, akkor az nem jelent zöld utat arra, hogy bármit meg lehet tenni a másikkal. Normál esetben nemcsak szex előtt, hanem közben is kommunikálni kell az igényeket, kérdezni, hogy a másik beleegyezik-e. (Nyilván nem minden mozdulat előtt, de ha eddig valami nem volt megszokott, akkor igen!)
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Össze illetek mert egyforma szar emberek vagytok.

Nem csak a párod hanem te is.

Mégis mit vársz itt hogy te is berúgva azt se tudod mit csinálsz és utána megkérdezed.

SZégyeld magad.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mégis mi tortent pontosan, mikor berugtak? Mert így látatlanba beszélek.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ki kellett nyalnia a másik srác ánuszát.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert mi történt? Talán ha leírnád nagyjából okosabbak lennénk. :)
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Élvezted? ha igen, minden rendben.. ha nem akkor: 1. beszélsz vele hogy ez sok volt.. 2. lelépsz, keresel olyat aki korrekten kezeli azt is ha közösen élvez tele valakivel.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!