Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm lehet, hogy ribisen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet, hogy ribisen viselkedett a kapcsolatunk előtt?

Figyelt kérdés
viszonylag friss kapcsolat, még csak 3 hónapja járunk, tegnap este kicsit borozgattunk és felelsz vagy merszet játszottunk. Párom felelszet választott, és azt kérdeztem tőle hogy mi lenne a legvadabb dolog amit szexben kipróbálna. Erre ő azt válaszolta hogy ha hármasozna 2 pasival és egymás után a puncijába élvezének, majd hozzá tette, hogy "bár végülis..." kérdeztem hogy mi végülis, és azt mondta, hogy végülis ez nem fantázia és kacsintott. Én tökre úgy értelmeztem hogy ez már megtörtént vlee korábban, és kérdeztem tőle hogy akkor te már csináltál ilyet, kicsit megdöbbenve. nem válaszolta rögtön olyan volt mintha a reakciómat figyelné , de végül azt mondta áááh csak ugratlak, vicc volt. Viszont tök őszintének tűnt amikor válaszolt és a játék lényege hogy őszinte választ kell adni.
jún. 8. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne nézzél hátra, a Mátránál magasabb a Tátra..
jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
És ha csinálta? Mit vagy ilyen prüdéria. Ha neked ez nem fér bele, beszéld meg vele, de semmi rosszat nem csinált, élvezni szabad még az életet nekünk is vagy nőként még így 2024-ben is a “ma fáj a fejem” típus számít etalonnak, aki a szex gondolatától is undorodik és csak gyerekcsinálás céljából csinálja?
jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2es, nem a szexszel van probléma de szerintem kurvás, ha egy nő két pasival szexel és hagyja hogy gumi nélkül telerakják.
jún. 8. 11:03
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
#3 mert te nem raknál tele egyszerre két lányt, ha tehetnéd?:D
jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem gáz! Ha nő lennék, akkor gondolkodás nélkül kipróbálnám több pasival és az lehet, hogy nem csak kettő lenne gumi nélkül.
jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Antiszociális lény ***** válasza:
87%

#3


1. Szerintem a reakciód figyelte, de az nem derül ki, hogy csinálta-e vagy épp arra gondolt, hogy esetleg veled csinálná és kíváncsi mit gondolsz erről.


2. Ne legyél ilyen állszent, mert nem áll jól. Az egyik legszánalmasabb dolog amikor egy férfi azért el akar ítélni egy nőt, mert esetleg volt két férfival egyszerre, de ő eközben örömmel mondana igent, ha ő lehetne együtt két nővel.

jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmas vagy kérdező.
jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
1 vagyok, és örülök a többi válaszoknak.. Kérdező, akkor hagyd el a francba, kukázd ki, aztán majd más megbecsüli.. Te olyan makulátlan ember vagy? Te ugye soha semmi olyasmit nem tettél, ami megkérdőjelezhető lenne? Én egy ilyen játéknál értékelném, és pozitívan a nő őszinteségét, mert ha nem mondja el, akkor nem tudnál ezen kattogni. Nem emlékezhetsz Darius Mihalcevski ökölvívóra, de ő is lebukott, kb 2000 telén Kokóval együtt volt egy meccse, lebukott, hogy megcsalta a feleségét, de megnyerte a meccsét, és ott bőgött egy igazi erős ember.. Van még kérdés?
jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ebben semi rossz.

En mar elveztem bele lanyba harmadiknak.

jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon valószínű. Az ilyet ki kell dobni, nem alkalmas komoly kapcsolatra.
jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!