Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után Át kellene értékelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után Át kellene értékelnem a kapcsolatunkat párommal? N28

Figyelt kérdés

nyáron eljegyeztük egymást, 8 éve után. Én 28 éves vagyok, Párom 30.

Mindig is kicsit visszafogottabb voltam a szexualitás terén, nem voltam oylan nyitott mint ő, pl nekem ő a 2. férfi az életemben. Vallásos családból származom így nálunk a szexi is tabu téma többnyire és csak a gyerek nemzés miatt kerül szóba. Párom viszont nagyon is nyitott. Többször mondta hogy elmehetnénk együtt swinger bárba, akár csak nézelődni vagy keresni egy párocskát párcserére, még a házasság előtt kicsit kiélni magunkat. Végül abban egyeztünk meg hogy legyen egy lányos hármas, és utána ha szeretném egy fiús is. A lányos hármas igazán jól ment, mindenki elégedett volt, a fiús hármast igazából én nem annyira akartam de bele mentem az ő kedvéért.

A beszálló fiú az egyik edzőtermi barátja volt. Az első alkalom visszafogott volt, nagyon figyelmes és gyengédek voltak mindketten, ez nagyon tetszett, így párom felajánlotta hogy ismételjük meg úja. Ekkor már máshogy alkultak a dolgok, sajnos a fiúk többet ittak a kelleténél és én is. Mondhatni berúgtam kicsit. Ezután a gátlások nagoyn elszabadultak és vadultak, olyan dolgokat tettek amit előre nem beszéltünk meg. Nem ellenkeztem , tudom ez hiba votl.. utólag már ne panaszkodjak, gondolom?! Engem az döbbentett csak meg, hogy a párom gondolkodás nélkül megtett velem szemben dolgokat, kvázi egy darab húsként bántak vele. Nem tudom hgoy csak az alkohol vagy a helyzet miatt, de kiábrándító volt számomra.


ma 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
pl miket? felkapcsolta a villanyt? nem csak misszionariusban csinalta? esetleg kutyapozban?😨 a valláskárosultaknak ez is extrém lehet
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írd meg priviben ha itt nem akarod hogy mi volt ami megalázó volt neked.
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1: igen, aki hármas szexben benne van, nem is egy alkalommal, annak biztos hatalmas trauma a felkapcsolt villany... nyilván, aki ebbe belemegy, az nem tartja magát a konzervatív szexhez.

Ettől függetlenül engem is érdekel, mik történtek - fájdalmat okoztak? Kényszerítették? Megaláztatás verbálisan vagy bántották?

Mindenképpen meg kell beszélni legalább a pároddal, de ha lehetőség nyílik rá, akkor a harmadik féllel is.

Azt sem árt tisztázni, hogy ők megbánták-e, amit tettek, netán nem tudták, hogy az neked jó-e.

A párod reakciókából ki fog derülni, hogy a kapcsolatot érdemes-e folytatni (mert pl. ha szerinte ezt érdemelted, eltúlzod stb. akkor a leghelyesebb a saját érdekében, lelki egészségedért más utat választanod.)

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%

A vallásos élet nem itt kezdődik màr neharagudj,masreszt mire vagy felháborodva? Egy normalis parkapcsoltba ezek a 3 as dolgok nem férnek bele… masraszt meg,.. teljesen nyugodtan el engedted magad berugtal.. ugyanugy ahogy ők. Megis mit vàrtàl ? Lehet neked is gondolkodni kelett volna mielött 2 emberrel baszatod magad. Es itt most lehet megsértődni le pontozni nem

Erdekel..

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen sz alkohol hatására elszabaduknak az állati ösztönök, ezt gondolom magadon is érzed így utólag csak hát te viszafogottabb vagy ezért talán mégsem annyira mint náluk. Meg kell beszélni és többé vagy nem csinálni vagy nem inni előtte. Szerintem nem tragédia csak legközelebb jobban kell figyelni.. Vagy abbahagyni. A kapcsolatot csupán akkor kell átértékelni ha ezt a párod nem látja be és így akarja tovább folytatni.. Ha belárja és még tudjátok beszélni akkor semmi gond.. Kiheveritek.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Lehet ő már nem vallásos, csak ilyen családból származik. Én is vallásos (bigottan) családból származom, de már semmi közöm az egyházhoz és a valláshoz!
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Seggbetettek? :D
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 érdeklődő35 ***** válasza:

1, igen, ha nem mondtad, nem jelezted/tele volt a szád/, akkor ő nem tudhatta, hogy neked llenedre van, és abba kellene hagyniuk amit épp tettek... E miatt, ne legyél kiábrándulva.

2, ha beszéltetek róla utána és nem érdekelte a dolog, lesöpörte azzal, hogy de nem mondtad hogy:nem!, akkor az már jelent valamit

3, alkohol hatására előjönnek olyan dolgok, amik az ember valódi jellemét megmutathatják...

4, mindamellett, hogy mivel Neked valami ellenedre volt, az számodra már nem fér vele, nem tudjuk, hogy ez egyébként a mai "fiataloknak" "természetes"-e, ezért gondolhatta, hogy neked is az lesz?


Mindenesetre az, hogy a hármas szex normál körülmények közt mindkét felállásban kellemes volt a számodra, nem mondanálak semmi esetre sem valláslárosultnak🙂

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Saját hülyeséged áldozata vagy, ugye azt is látod???.

Mert ha igen, akkor rájössz, hogy semmi értelme másokat vádolni...te tetted oda magad, te ittad le magad.... tanulj belőle és felejtsd el!

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg nem tudom mi lehetett olyan durva valakinek aki már nem először szexel 3asban..
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!