Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jegyesem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegyesem bevallotta, hogy miket csinalt a kapcsolatunk elott, azota nem tudok ugy nezni ra mint elotte, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 ev mulva lesz az eskuvonk en mindig feltekeny tipus voltam igy nem akartam tudni rola h ki es mit csinalt vele. Vegul azt a dontest hoztuk h mindketten leirjuk egy levelben es a masik elott elolvassuk. Ez most szombaton tortent es rosszabb volt mint szamitottam.

Ö 25 eves , èn 27. Neki volt eddig 8 pasija, es 3 egyejszakas is. Illetve Amitop valoban kiegtem hogy 3x harmasozott is mar. Teny h csodaszep es csinos de ez kicsit sok nekem. Ugyerzem hogy egy free use ribi volt es felek h nem bizhatok benne.

Raadasul a feltekenysegem is elo tort, mert fejben rakom ossze kis info morzsakat , pl amikor sokadszorra tulorara hivatkozva kesve er haza majd 5 percre ra Rohan zuhanyozni es hallom h inditja a mosogepet. Vagy amikor azt mondja h bnojelvel megy moziba es amikor hivom nem veszi fel tobb oraig, a baratnoje viszont iGen de nincs vele a bnom.


szept. 10. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Haver, akkor minek mentél bele ebbe, hogy megossza a múltját? Szerintem ezeket a dolgokat lehet érezni, tudni anélkül is, hogy elmondaná a másik.


Bár tény, ha nagyon tudni akartad ezeket mielőtt elveszed, akkor nyilván előtte azt is letisztáztad magadban, hogy vagy kidobod ha olyat hallasz, vagy lenyeled a békát. Igaz?


Az utcsó bekezdés meg rohadt gyanús, teljesen más kategória.😄

szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mi gyanus, mas katehoria? Mivan? 🫠
szept. 10. 17:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy konkrétan nem tud elszámolni az idejével, meg gyanús dolgokat csinál teljesen más kategória, mint amire először kérdeztél rá.


A múltja az egy dolog, de amiket utolsónak írtál az rohadt gyanús. Érted már?

szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Leírjátok aztán meg felolvassátok!!

Ez van amikor a berohantok a faszerdőbe és szájon tosznak .

szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nemcsak a múltat kellett volna elmondani a másiknak, hanem hogy amióta együtt vagytok azt is.
szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Miért is kéne bárkinek elszámolni az idejével? Te vagy az elszámoló? Amiről nem akarja, hogy tudj, arról úgyse fogsz tudni...
szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem ismered a mondást? Kurvábol lesz a legjobb feleség. Legalább kiélte magát. Anúgy kút érdekel mi volt elöted. Az a fontos most mi van. 41f
szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
#6 Mert vannak akik tartják magukat annyira, hogy nem fogadnak be kóbor macskákat.😄
szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
"free use ribi" Hogy lehet így nyilatkozni egy nőről, akit állítólag szeretsz?
szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszett fejsze, mert kicsit se bízol se magadban, se egymásban. Engedd el inkább.
szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!