Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jegyesem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jegyesem bevallotta, hogy miket csinalt a kapcsolatunk elott, azota nem tudok ugy nezni ra mint elotte, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 ev mulva lesz az eskuvonk en mindig feltekeny tipus voltam igy nem akartam tudni rola h ki es mit csinalt vele. Vegul azt a dontest hoztuk h mindketten leirjuk egy levelben es a masik elott elolvassuk. Ez most szombaton tortent es rosszabb volt mint szamitottam.

Ö 25 eves , èn 27. Neki volt eddig 8 pasija, es 3 egyejszakas is. Illetve Amitop valoban kiegtem hogy 3x harmasozott is mar. Teny h csodaszep es csinos de ez kicsit sok nekem. Ugyerzem hogy egy free use ribi volt es felek h nem bizhatok benne.

Raadasul a feltekenysegem is elo tort, mert fejben rakom ossze kis info morzsakat , pl amikor sokadszorra tulorara hivatkozva kesve er haza majd 5 percre ra Rohan zuhanyozni es hallom h inditja a mosogepet. Vagy amikor azt mondja h bnojelvel megy moziba es amikor hivom nem veszi fel tobb oraig, a baratnoje viszont iGen de nincs vele a bnom.


szept. 10. 17:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
Kamu a kérdés...
szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy te még fejben megérve bármilyen kapcsolatra bármilyen nővel. :)
szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem is értem. Most akkor téged a kapcsolatotok alatt megcsalt vagy nem? Mert ha igen, akkor ne vedd el. (Hacsak meg nem tudsz neki bocsájtani.) Ha nem csalt meg akkor meg mit érdekelnek ezek? Előtted volt, igazából nemigen van közöd hozzá. Nem értem miért lennél féltékeny másokra, hogy szexeltek vele, ha a házasságnak a célja, hogy innentől csak veled csinálja. Azt sem értem miért r*bancoznád le ezért, mert voltak előtted kalandjai (ráadásul nem is olyan sok, hidd el, nekem vannak férfi és női ismerőseim is, akik ennél sokkal többről számolnak be). Ha nem lettek volna, akkor most valami kis szerencsétlen szűzlány lenne, és azért irogatnál ide, hogy mennyire nem akar szexelni, miért nem akar semmit sem az ágyban stb. Szerintem el kell dönteni hogy mit akarsz.


Amúgy meg neked kellene a féltékenységeden dolgozni inkább. A féltékenység nem szeretet, hanem az önbizalom hiányából ered, a saját kissebbségi érzésed vetíted ki rá (igen minden féltékenység az). Ha ezt nem teszed helyre fejben - jobb esetben egy pszichológussal -, akkor hidd el a legszendébb nőt is állandóan gyanúsítgatni fogod, mert nem velük, hanem benned van a baj.

szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekes gondolkodás! Az én párom több fh.szt gyúrt mint pék kiflit. Ki nem szh.rja le kivel mit csinált! Azt tisztelnéd hogy őszinte volt veled! Pont a lényeget nem látod! Nőlj fel, mert egy éretlen gyerek vagy agyban
szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Remélem teljesen kamu a kérdés, mert igazinak durva lenne. Volt egyéjszakás-pár, meg hármasozott? A végén kiderült, hogy szopott már f@szt! 😂
szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja, és az #1-es tökéletesen megfogta a lényeget, tök más, hogy Mit csinált előtte, és mit csinál ezután.
szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy is illúzió az örök hűség. Ha elvagy vele házasodj össze köss házassági szerződést és jólvan. Valaki úgyis botlani fog vagy te vagy a másik.
szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
örülj neki hogy nem melletted csinált moslék dolgokat,mint az enyém.
szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

"Nem ismered a mondást? Kurvábol lesz a legjobb feleség. Legalább kiélte magát."

Nem úgy tűnik.

szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A múltja nem kéne, hogy ilyen szinten bántson. Ha érdekelt elmondta, tudod, őszinte volt.. Inkább szemedbe hazudott volna kezdésnek? Az, hogy 8 pasija volt. Na és.. Ma a lányok 16-17eves koruktól pasiznak.. Vagyis kB évente egy pasi, esetleg 2...nem nagy ügy.


De az érdekelne, hogy mit mond amikor pl a bnővel kéne lennie és nincsen vele. Ilyenkor nem kérdezel rá? Na meg a túlóra, zuhany, mosás is furcsa.. Ezek után ha nem tudna tényleg normális magyarázatot adni akkor kidobnám. Sajnos, de ez van. Főleg, hogy ismétlődő dolog. Lenne rá egy ezresem, hogy nem tiszta ügy. És nem az van, hogy ne legyen saját ideje de azért ha el szeretne köteleződni akkor mint leendő férje már csak van jogod tudni, hogy mit és kivel csinál amikor nincsen veled.. Ráadásul tudod is, hogy hazudik legalábbis a bnőről... Mert akinek nincsen rejtegetni valója annak nem kell hazudnia..

szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!